• شنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-987-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

فعالیت 262 پایگاه اوقات فراغت در کانون‌های مساجد استان زنجان


سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان، از فعالیت 262 پایگاه اوقات فراغت در سطح کانون‌های مساجد استان زنجان خبر داد و گفت: این پایگاه‌ها در حوزهای آموزشی، ورزشی و اردویی و گردشگری فعالیت خواهند کرد .


یوسف عباسی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: با آغاز فصل تابستان کانون‌های مساجد استان با استقرار 262 پایگاه در سطح مختلف استان فعالیت خود را در حوزه اوقات فراغت آغاز کرده‌اند .


وی افزود: در حال حاضر در استان زنجان 1424 باب مسجد وجود دارد که با در نظر گرفتن جمعیت استان، برای 800 نفر یک مسجد زنجان احداث شده است.


عباسی تصریح کرد: کانون‌های مساجد در راستای جذب جوانان و نوجوانان به مساجد از پتانسیل قابل توجهی برخوردار هستند، در نتیجه در همین ارتباط برنامه غنی‌سازی اوقات فراغت در سطح کانون‌های مساجد اجرای می‌شود .


وی یادآور شد: در استان 393 باب کانون فرهنگی و هنری مساجد با مجوز در حال فعالیت هستند که از این رقم امسال 262 پایگاه در عرصه اوقات فراغت فعالیت می‌کنند .


عباسی افزود: کلاس‌های اوقات فراعت از اول تیر تا آخر شهریور اجرا می‌شود پایگاه‌های اوقات فراغت در سطح کانون‌های مساجد در عرصه‌های آموزشی، قرآنی در رشته‌های مختلف هنرهای تجسمی، ورزش و تفریحی و گردشگری فعالیت می‌کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: