• دوشنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-1187-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان خبر داد:

بهره‌برداری از کتابخانه «سید» زنجان در آینده‌ نزدیک


مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان گفت: بالغ بر صد درصد امور مربوط در کتابخانه سید برای تحویل به کتابخانه‌های عمومی استان انجام شده است و در آینده‌ای نزدیک این کتابخانه تحویل اداره‌کل کتابخانه‌های استان خواهد شد.


امیرعلی نیک‌بخش در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: آماده‌سازی و تبدیل کتابخانه «سید» به کتابخانه‌ عمومی زنجان یکی از موضوعات مهمی است که از سال گذشته اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان بر روی آن متمرکز شده است .


وی افزود: کتابخانه سید از لحاظ ذخایر مرجعی دارای کتاب‌های منبع و مرجع بسیار نفیسی است که برخی از کتاب‌های موجود در این کتابخانه‌ دارای قدمت 400 ساله هستند .


نیک‌بخش تصریح کرد: بالغ بر صد درصد امور مربوط در کتابخانه سید برای تحویل به کتابخانه‌های عمومی استان انجام شده است و در آینده‌ای نزدیک این کتابخانه تحویل اداره کل کتابخانه‌های استان خواهد شد .


وی یادآور شد: برای تجهیز کتابخانه «سید» بالغ بر 100 میلیون تومان اعتبار لازم است، در حال حاضر تجهیزات لازم برای این کتابخانه سفارش داده شده و در حال ساخت است که آمادگی تجهیز آن تا دو هفته آینده برای اداره‌کل فراهم خواهد بود .


نیک‌بخش خاطرنشان کرد: کتابخانه سید  پس از تحویل به اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان به فعالیت خود در دو بخش خواهران و برادران ادامه خواهد داد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: