• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 974-4991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

بازی مرگ کودک ابهری در پارک پردیس


تجهیزات نامناسب، جان پوریای هفت ساله را در پارک پردیس ابهر گرفت.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، کودک هفت ساله ابهری هنگام استفاده از تجهیزات بازی پارک پردیس ابهر، به طرز عجیبی سرسره و تجهیزات بر سر بچه آوار شد و این اتفاق پرونده زندگی پوریای هفت ساله را برای همیشه بست تا بار دیگر حادثه در هنگام بازی، خانواده‌ای را داغ‌دار کند. در این حادثه،  کودک دچار ضربه مغزی شده و بعد از انتقال به بیمارستان متاسفانه فوت می‌کند .


در پی این حادثه و اعتراضات قبلی مردم مبنی بر نامناسب بودن تجهیزات بازی، این پارک به دستور دادستان شهرستان، وسایل بازی در پارک پردیس تا اطلاع ثانوی پلمب و غیرقابل استفاده است .


قطعا بروز این حادثه ناشی از مجموعه سهل‌انگاری‌ها بوده است که این سهل‌انگاری‌ها می‌تواند از طرف شهرداری، شورای شهر، پیمانکار، شرکت بیمه و اداره استاندارد باشد که تایید و یا عدم ‌تایید نقش هر کدام مستلزم بررسی همه جانبه نقش آن‌ها در این پرونده دارد.


در همین رابطه، رئیس شورای اسلامی شهر ابهر ضمن تایید خبر فوت این کودک، اظهار کرد: پرونده این حادثه با جدیت تمام در دست بررسی است .


مصطفی محمودی با ابراز تاسف از حادثه پیش آمده و عذرخواهی از شهروندان، تاکید کرد: به محض تکمیل پرونده، موضوع اطلاع‌رسانی خواهد شد .


وی یادآور شد: مقصر اصلی حادثه با تکمیل پرونده مشخص می‌شود و قطعا موضع تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: