• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-2586-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اجرای طرح مدرسه تابستانی‌ برای نخستین بار در کشور


مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان اظهار کرد: برای نخستین بار در سطح کشور طرح «مدرسه تابستانی» در دانشگاه آزاد زنجان اجرایی می‌شود.


مهران فرامرزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه طرح «مدرسه تابستانی» از 23 تا 25 تیرماه و به همت دانشگاه آزاد اسلامی زنجان اجرا خواهد شد، گفت: طرح مدرسه تابستانی در راستای آشنایی دانش‌آموزان با رشته ها و امکانات تخصصی و فنی مهندسی و ایجاد زمینه مناسب برای انتخاب آگاهانه و درست رشته تحصیلی و اشتغال‌زایی آنان در دانشگاه آزاد اجرایی خواهد شد.


وی ادامه داد: مخاطبان این دوره یک روزه، دانش‌آموزان دوره اول و دوم متوسطه با اولویت پایه پیش‌دانشگاهی و یازدهم دبیرستان هستند که دانش‌آموزان این طرح تابستانی از طریق آموزش و پرورش معرفی می‌شود.


فرامرزی خاطرنشان کرد: این دوره یک روزه خواهد بود و از ساعت 9 صبح تا 16 عصر به صورت رایگان برگزار خواهد شد و در پایان گواهی حضور برای شرکت‌کنندگان صادر می‌شود.


وی گفت: طبق برنامه روز 23 تیرماه از ساعت 9 صبح تا 16 عصر برنامه‌هایی همچون سمینار آشنایی با رشته‌های مهندسی عمران؛ بازدید از آزمایشگاه‌های بتن و خاک؛ سمینار آشنایی با رشته‌های مهندسی نقشه‌برداری؛ آشنایی با تجهیزات نقشه‌برداری و نقشه‌برداری هوایی اجرا خواهد شد.


مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان گفت: روز 24 تیرماه نیز برنامه‌هایی در قالب سمینار آشنایی با رشته مهندسی مکانیک و مهندسی پزشکی بیومکانیک؛ بازدید از آزمایشگاه‌های مکانیک و آشنایی با رشته هوا فضا؛ سمینار آشنایی با رشته مهندسی متالوژی؛ مهندسی پزشکی بیومواد؛ بازدید از مرکز تحقیقات متالوژی آزمایشگاه‌های متالوژی ذوب فلزات اجرا خواهد شد.


وی تصریح کرد: روز 25 تیرماه نیز برنامه‌هایی در قالب سمینار آشنایی با رشته مهندسی معماری؛ آموزش اسکیس و ماکت‌سازی؛ سمینار آشنایی با رشته مهندسی شهرسازی و مدیریت شهری و بازدید از ابنیه و بافت تاریخی شهر زنجان انجام خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: