• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-2686-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

آغاز اردوهای جهادی دانشجویان بسیجی در استان زنجان


مدیر سازندگی و کارآمدسازی بسیج دانشجویی استان زنجان اظهار کرد: اردوهای جهادی دانشجویان بسیجی در استان زنجان آغاز شد.


اوصالی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اولین اعزام گروه جهاد دانشجویان به مناطق محروم استان اظهار کرد: امسال هم مانند سال‌های گذشته دانشجویان دانشگاه‌های استان زنجان به منظور کمک به آبادانی و محرومیت‌زدایی به مناطق محروم و کم برخوردار اعزام می‌شوند.


مدیر سازندگی و کارآمدسازی بسیج دانشجویی استان زنجان افزود: امسال 20 گروه از دانشجویان جهادگر دانشگاه‌های استان در بازه زمانی 10 روزه از 15 تیر تا 15 شهریور سال جاری راهی اردوهای جهادی خواهند شد که از این تعداد 9 گروه متعلق به دانشگاه زنجان، 3   گروه متعلق به قیدار و 8 گروه هم دانشگاه‌های شهرستان ابهر خواهند بود.


وی در پاسخ به زمینه فعالیت گروه‌های جهادی اظهار کرد: دانشجویان در این دوره از اردوها به انجام فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی، بهداشت و سلامت و عمرانی خواهند پرداخت که از جمله آنها می‌توان به رنگ‌آمیزی مدارس روستای محروم، برگزاری کلاس‌های آموزشی ویژه خواهران، برگزاری کلاس‌های و مسابقات مختلف ورزشی کودکان و یادواره شهدا و غیره خواهد بود.


اوصالی خاطرنشان کرد: دو گروه از دانشجویان دختر و پسر دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان نیز با حضور در تعدادی از روستاهای توابع ماهنشان به ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی و ویزیت رایگان بیماران خواهند پرداخت.


این مسئول با اشاره به همراهی روحانیون و طلاب حوزه‌های علمیه با دانشجویان در مناطق محروم روستایی گفت: به منظور بهره‌مندی بیشتر دانشجویان از فضای معنوی در اردوی جهادی و همچنین اجرای برنامه‌های دینی و مذهبی و پاسخگویی به مسائل شرعی اقشار مختلف در روستاهای تحت پوشش حضور روحانیون و طلاب بسیجی برنامه ریزی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: