• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-2786-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ارائه خدمات رایگان رادیوتراپی مهرانه به 2820 بیمار


مسئول کلینیک تخصصی مهرانه زنجان اظهار کرد: خدمات رایگان رادیوتراپی مهرانه به 2820 بیمار تا پایان خرداد 97 ارائه شده است.


جواد گرانمایه در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به پذیرش 64 بیمار در خرداد 97 گفت: از ابتدای فعالیت مرکز رادیوتراپی مهرانه (آذر 93) تا پایان خرداد امسال 2820 بیمار از سرتاسر کشور از خدمات صد درصد رایگان این مرکز بهره‌مند شده‌اند .


وی ادامه داد: درمانگاه کموتراپی مهرانه جهت خدمت‌رسانی رایگان امور مربوط به شیمی‌درمانی به بیماران استان زنجان و مناطق تحت پوشش مهرانه از ابتدای مهر 96 راه‌اندازی شده است و به بیماران سراسر کشور نیز صرفا خدمات رایگان تزریق ارائه می‌دهد، تعداد کل پذیرش درمانگاه شیمی درمانی از ابتدا تا پایان خرداد 97 را 756 مورد اعلام کرد.


گرانمایه گفت: مهرانه به جز خدمت رادیوتراپی رایگان به بیماران سراسر کشور در حوزه دارو و درمان و جراحی و شیمی‌درمانی تنها بیماران داخل استان زنجان و 3 شهرستان خارج از استان نظیر میانه، تکاب و بیجار را تحت پوشش قرار می‌دهد .


مسئول کلینیک تخصصی مهرانه اظهار کرد: میزان خدمات درمانی رایگان ارائه شده این مرکز از ابتدا تاکنون بیش از 121 میلیارد و 889 میلیون ریال بوده که عمده این خدمات مربوط به رادیوتراپی است .


وی با اشاره به خدمات مشاوره در مراکز رادیوتراپی و شیمی درمانی مهرانه در خرداد ماه را به ترتیب 61 و 12 مورد عنوان کرد و در مورد اسکان رایگان بیماران ساکن نقاط دور استان زنجان و کل کشور همراه با تهیه غذای گرم در سه وعده نیز گفت: از آذر 93 تا پایان خرداد امسال، 18 هزار و 419 نفر روز در سرای نیکان مهرانه اسکان یافته و از خدمات اسکان به ارزش بیش از 16 میلیارد و 577 میلیون ریال بهره‌مند شده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: