• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-5484-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

برپایی نمایشگاه فن‌بازار بخش تعاون در سال‌جاری


سرپرست مدیریت امور تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان، از برگزاری نمایشگاه فن‌بازار بخش تعاون خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی پاک‌منش در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برگزاری نمایشگاه فن‌بازار بخش تعاون گفت: هدف از برپایی نمایشگاه توسعه تعاملات شبکه‌ای شرکت‌های تعاونی با یکدیگر و شناساندن توانمندی تعاونی‌ها در سطح عموم است.

 

وی اظهار کرد: حضور شرکت‌های تعاونی سبب می‌شود تا تعاونی‌ها با شناختی که از یکدیگر پیدا می‌کنند بتوانند از ظرفیت‌ها و امکانات بالقوه خود استفاده کنند.

 

پاک‌منش افزود: در نظر داریم نمایشگاه فن‌بازار بخش تعاون با مشارکت و همکاری خانه تعاون‌گران در مردادماه امسال برگزار کنیم.

 

سرپرست مدیریت امور تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان، مهم‌ترین دلیل برگزاری این نمایشگاه را ترویج فرهنگ تعاون دانست و گفت: بهترین روش برای بیان توانمندی‌ها و بازاریابی تعاونی‌ها، برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی است و این فرصتی جهت شناساندن تعاونی‌ها برای عموم مردم است.

 

در ادامه این جلسه، رئیس خانه تعاونگران استان زنجان گفت: ما در صدد هستیم نمایشگاهی در راستای حمایت از کالاهای ایرانی تحت عنوان فن‌بازار بخش تعاون با مشارکت و حضور شرکت‌های تعاونی و اتحادیه‌ها در مردادماه امسال برگزار کنیم و امیدواریم این نمایشگاه به بهترین نحو و با حداقل هزینه برگزار شود.

 

احسان اعرابی به برنامه‌های متعددی که در طی روزهای نمایشگاه پیش‌بینی شده اشاره کرد و افزود: مراسم افتتاحیه، اختتامیه و نیز برگزاری برنامه‌هایی جهت جذب و جلب توجه بازدیدکنندگان، از جمله این برنامه‌ها است.

 

وی ادامه داد: با ایجاد نمایشگاه فن‌بازار بخش تعاون، بسترهای مناسبی برای ارائه‌دهندگان محصولات و خدمات به منظور تعامل بیشتر و کشف توانمندی‌ تعاونی‌ها پیش‌بینی شده است.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: ظرف یک هفته طرح نمایشگاه را با برآورد هزینه و محل و تاریخ اجرای آن به اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان ارائه خواهند کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: