• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-20614-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مسئول بسیج سازندگی استان زنجان عنوان‌ کرد:

اجرای ۱۰ پروژه آبی در تابستان سال‌جاری


مسئول بسیج سازندگی استان زنجان از اجرای ۱۰ پروژه آبرسانی در روستاهای زنجان و خدابنده در تابستان امسال خبر داد و گفت: این پروژه‌ها در دو بخش منبع ذخیره و خط انتقال آب خواهد بود.

 

فرهاد امندی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: امسال در استان تمام توان خود را در حوزه آب‌رسانی در مناطق محروم قرار داده‌ایم است و  طبق آمار ارائه شده از سوی آبفار استان قریب به ۱۷۰ روستا در استان از مشکل کم آبی رنج می‌برند.

 

وی تصریح کرد: در تابستان  و همزمان با آغاز اعزام اردوهای جهادی دانشجویی و استفاده از توان و ظرفیت این اردو‌ها ۱۰ پروژه آبی در دست اجرا قرار گرفته است.

 

مسئول بسیج سازندگی استان در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه کشور با بحران کم آبی مواجه شده است و  مناطق روستایی درگیر با این مشکل هستند؛ که تلاش شده با تامین اعتبار از محل قرارگاه خاتم النبیاء(ص)،  ۱۰ پروژه آبی بسیج سازندگی در دو بخش منبع ذخیره آب و خط انتقال آب به مرحله اجرا درآید و امیدواریم در تابستان سال‌جاری این طرح ها تکمیل و به بهره‌برداری رسد.

 

امندی یادآورشد: عملیات ساخت این پروژه‌ها در حال حاضر در پنج روستای شهرستان زنجان و پنج روستای شهرستان خدابنده توسط گروه‌های جهادی دانشجویی آغاز شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: