• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-5884-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

نظام اداری و بروکراسی کشور، نوعی خودتحریمی است


نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام اداری و بروکراسی کشور نوعی خودتحریمی است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان فریدون احمدی ظهر امروز در همایش معرفی و تجلیل از صنعتگران، معدنکاران و اصناف برتر استان زنجان، اظهار کرد: وضعیت کلان کشور خوب نیست اما در متوسط کشوری، استان رتبه مناسبی دارد.

 

این مسئول با بیان اینکه هدف نخست تحریم‌ها اقتصاد کشور است، ادامه داد: تحریم‌های جدید حتما اثرگذار و موثر خواهد بود و تحریم‌کنندگان حتما علم لازم را داشته و با برنامه وارد شده‌اند و پس از اقتصاد، هدف بعدی دشمنان براندازی نظام است.

 

وی، تحریم‌ها را هوشمند و مانند تار عنکبوتی متصل به هم دانست و افزود: هنوز تحریم‌ها علیه ایران آغاز نشده که اوضاع کشور به هم ریخته است. بی‌اثر خواندن تحریم‌ها گزاف است و اگر دشمن را دست کم بگیریم، در این بازی باخت نصیب کشور می‌شود.

 

احمدی خاطرنشان کرد: باید در مقابل تحریم‌ها برنامه داشته باشیم و واقع‌بینانه و هدفمند به موضوع نگاه شود. در حال حاضر جنگ اقتصادی علیه ایران آغاز شده و این جنگ نیازمند اتاق فکر جنگ و فرمانده جنگی است.

 

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: نظام اداری و بروکراسی موجود، خود نوعی تحریم داخلی است و ما هم از داخل و هم خارج در حال تحریم هستیم. تمرکزگرایی یکی از مشکلات موجود در کشور است و انتظار داریم وزرا به نمایندگان خود در استان‌ها اعتنا کرده و بخشی از فعالیت‌ها و اختیارات خود را به استان‌ها تفویض کنند.

 

احمدی، بدترین نوع تحریم را تحریمی دانست که فشار آن بر مردم وارد می‌شود، تصریح کرد: این موضوع شرایطی است که به صورت عادی و با آغاز تحریم ایجاد می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: