• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-20914-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

نماینده عالی دولت در استان زنجان:

درک صحیح مشکلات، کلید عبور از بحران‌ها است


نماینده عالی دولت در استان زنجان گفت: درک صحیح مشکلات، کلید عبور از بحران‌های کشور است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، اسدالله درویش‌امیری عصر امروز در مراسم افتتاح طرح توسعه و استانداردسازی بیمارستان امید ابهر با بیان اینکه این روزها، روزهای غربت جمهوری اسلامی است، روزهایی که برخی از دوستان و دشمنان قلم‌های زهرآگین خود را علیه کشور به کار گرفته‌اند، افزود: از دشمنان انتظاری جز دشمنی نیست اما دوستان باید منطقی، عاقلانه و با دقت‌نظر با مسائل برخورد کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه همه ما زیر پرچم ایران و رهبری واحد قرار داریم، تصریح کرد: نباید فراموش کنیم کم‌ترین صدمه به کشور، آسیب به کشور و ملت بزرگ ایران است.

 

این مسئول با اشاره به اینکه نباید فراموش کنیم در طول ۴۰ سال گذشته از عمر انقلاب بر کشورمان چه گذشت، بیان کرد: در زمانی که انقلاب اسلامی مانند طفل نوپا بود، آمریکا کل دنیا را بسیج کرده و جنگ را به راه انداخت اما به کوری چشم دولت آمریکا و صهیونیسم جنایتکار به هدف خود نرسید.

 

وی با اشاره به اینکه با گذشت ۴۰ سال از عمر انقلاب اسلامی، هیچ خللی در اراده مردم به وجود نیامده است، ادامه داد: با توجه به مشکلات موجود در کشور، همه باید تلاش کنیم هوشمندانه این مرحله را نیز پشت سر بگذاریم.

 

نماینده عالی دولت در استان زنجان با اشاره به اینکه ائتلاف ننگین آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی باعث به وجود آمدن مسائل و مشکلاتی برای کشور به‌ویژه در حوزه ارز شد، تصریح کرد: نوسانات قیمت ارز باعث شده است کشور در شرایط سختی قرار گیرد که برای عبور از این مشکلات باید دولت و ملت دست به دست هم داده و با درک صحیح مشکلات، از این بحران نیز عبور کنند.

 

درویش‌امیری با اشاره به اینکه عبور از این بحران‌ها سخت اما امکان‌پذیر است، عنوان کرد: نباید وعده‌های الهی مبنی بر پیروزی حق را فراموش کنیم.

 

استاندار زنجان با اشاره به اینکه یکی از موفقیت‌های چشم‌گیر و قابل دفاع کشورمان پس از انقلاب اسلامی گسترش و ارتقای سطح بهداشت جامعه است، عنوان کرد: سلامت جسمی و حمایت‌های درمانی از گام‌های اساسی برای هر جامعه محسوب می‌شود.

 

این مسئول با اشاره به خدمات ارزنده تامین‌اجتماعی در کشور، ادامه داد: تامین‌اجتماعی استان زنجان ماهانه بیش از ۷۰ میلیارد تومان مستمری و ۳۵ میلیارد تومان هم برای درمان افراد تحت پوشش در استان هزینه می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه روزانه ۱۲۰۰ میلیارد تومان هزینه تامین‌اجتماعی است، تصریح کرد: عملکرد و خدمات تامین‌اجتماعی در جامعه نیازمند معرفی بیشتر است.

 

درویش‌امیری با اشاره به اینکه امروز تامین‌اجتماعی با افتخار اعلام می‌کند خدمات درمانی برای افراد تحت پوشش این نهاد در مراکز درمانی تامین‌اجتماعی رایگان است، اضافه کرد: دفترچه تامین‌اجتماعی سند همکاری مشترک و رایگان بین سازمان تامین‌اجتماعی و بیماران است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: