• یکشنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-3888-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

زنجان، قهرمان مسابقات سپک‌تاکرای دختران کشور


نایب رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان، از قهرمانی تیم سپک‌تاکرای دختران زیر 18 سال زنجان در رقابت‌های لیگ دسته یک و دو خبر داد و گفت: این رقابت‌ها از 19 تیرماه به میزبانی زنجان و در سالن شش‌هزار نفری انقلاب برگزار شد .


مهسا وجدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: استان زنجان از 19 تیرماه میزبان رقابت‌های لیگ دسته یک و دو سپک‌تاکرای دختران در رده سنی نوجوانان بود که 22 تیرماه با معرفی تیم‌های برتر به کار خود پایان داد.


وی افزود: رقابت‌های لیگ سپک‌تاکرای زیر 18 سال دختران کشور با حضور 12 تیم از 19 تیرماه در سالن شش‌هزار نفری مجموعه ورزشی نقلاب زنجان آغاز شد و در پایان تیم‌های برتر معرفی شدند .


وجدی یادآور شد: این مسابقات در بخش رگو و دو «دیویژن» A و B که هر یک از گروه‌ها متشکل از شش تیم بودند که سه روز با یکدیگر به رقابت‌ پرداختند .


وی افزود: استان زنجان با دو تیم در این رقابت‌ها حضور داشت که در پایان در گروه «دیویژن» A، تیم استان مرکزی اول، تیم کرمان الف مقام دوم و تیم‌های خراسان رضوی و استان تهران ب به صورت مشترک به مقام سوم دست یافتند.


نایب رئیس انجمن‌های ورزشی استان زنجان در ادامه خاطرنشان کرد: در گروه «دیویژن» B تیم دختران زنجان توانستند مقام نخست،   کیش جایگاه دوم و تیم مراغه و آذربایجان‌شرقی به صورت مشترک جایگاه سوم را به دست آورند.


وجدی یادآور شد: خوشبختانه مسابقات به نحو مطلوبی برگزار شد و تیم‌ها از سطح بالایی برخوردار بودند که خوشبختانه تیم بانوان زنجان نیز توانست با کسب جایگاه قهرمانی در این دوره از رقابت‌ها بدرخشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: