• یکشنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-4088-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

آغاز مرحله بیستم اردوی آمادگی تیم‌ملی روئینگ بانوان


مربی زنجانی تیم‌ملی قایقرانی روئینگ بانوان از آغاز مرحله بیستم اردوی آمادگی تیم‌ملی روئینگ بانوان ایران خبر داد و گفت: این اردو از 24 تیر با حضور 6 ورزشکار به میزبانی سد آیدوغموش میانه برگزار می‌شود .


بهناز مرادخانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: مرحله بیستم اردوی آمادگی تیم‌ملی روئینگ بانوان در سد آیدوغموش میانه برگزار می‌شود .


وی افزود: این مرحله از اردو از 24 تیرماه آغاز و تا 31 تیرماه ادامه خواهد داشت .


مرادخانی تصریح کرد: تیم‌ملی روئینگ بانوان در بیستمین مرحله اردوی آمادگی به منظور حضوری موفق در بازی‌های آسیایی در سد آیدوغموش میانه به تمرین می‌پردازد .


مربی زنجانی تیم‌ملی قایقرانی روئینگ بانوان در ادامه، یادآور شد: کادر فنی این مرحله از اردو متشکل از افشین فرزام مربی، پریسا راکعی روانشناس، حمید ابوالقاسم‌زاده سرپرست است که در کنار پاروزنان حضور خواهند داشت .


وی خاطرنشان کرد: این مرحله از اردوی آمادگی با حضور شش پاروزن برگزار می‌شود که شامل نازنین ملائی از گیلان، مهسا جاور و پریسا احمدی از زنجان، نازنین رحمانی از کرمانشاه و مریم امیدی پارسا و مریم کرمی از همدان است .‌


مرادخانی تصریح کرد: تیم‌ملی روئینگ بانوان جهت برپایی اردو تدارکاتی 29 خردادماه عازم چین شده بود که این مرحله از اردو 22 تیرماه به پایان رسیده و تیم‌ملی اردوی بیستم خود را در آیدوغموش میانه برگزار می‌کند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: