• سه شنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-4188-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

آغاز دومین مرحله اردوی آمادگی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان


سرمربی زنجانی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان از آغاز دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان از 26 تیرماه خبر داد و گفت: این مرحله از اردوی با حضور پنج ملی پوش زنجانی برگزار می‌شود .

 

آذر همایون‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: دومین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان جهت اعزامی به بازی‌های پارآسیایی جاکارتا از 26 تیرماه آغاز می‌شود .

 

وی افزود: مرحله نخست اردوی آمادگی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان با حضور 23 ورزشکار از 8 تیرماه برگزار شده بود که پس از انجام تست آمادگی از نفرات دعوت شده، در نهایت 15 نفر به مرحله دوم اردوی آمادگی راه یافتند .

 

همایون‌پور تصریح کرد: در این دوره از اردوهای آمادگی، جوان‌گرایی یکی از مهمترین رویکردهای فدراسیون جهت جذب بازیکنان بوده است به‌طوری‌که نسبت سنی تیم ملی کنونی بسکتبال با ویلچر بانوان نسبت به دوره قبل که تیم ملی در مسابقات اینچئون حضور یافته بود، کمتر است .

 

این سرمربی در ادامه یادآورشد: حضور تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران در سال گذشته در مسابقات انتخابی آسیا که به میزبانی تایلند برگزار شده بود موجب شده تا ملی‌پوشان با ذهنی آماده‌تر نسبت به قبل در اردوهای آمادگی تیم ملی حضور یابند و تمام تلاش خود را برای کسب عنوانی شایسته در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا به کار می‌گیرند .

 

وی افزود: مرحله دوم اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان با حضور 15 نفر از 25 تیرماه به میزبانی تهران آغاز شده است که در این مرحله از اردو، پنج ملی پوش از استان زنجان حضور دارند .

 

همایون‌پور تصریح کرد: لیلا عباسی، سحر حیدری، لیلا ملکی، رقیه امیری و ثریا نوری پنج بسکتبالیست زنجانی حاضر در مرحله دوم اردوی آمادگی بسکتبال با ویلچر ایران هستند .

 

وی خاطرنشان کرد: مرحله دوم اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران تا 5 مرداد ماه ادامه خواهد داشت که در این مرحله نیز شاهد ریزش نفرات از اردو خواهیم بود که در مرحله سوم اسامی 12 نفر نهایی که تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران را جهت اعزام به بازی‌های پاراآسیایی تشکیل خواهند داد اعلام خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: