• سه شنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-4288-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام:

سطح سلامت باشگاه‌ها در کشور ارتقا یابد


رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام تاکید کرد: اولویت امروز در این رشته، ارتقای سطح کیفی و سلامت باشگاه‌هایی است که در این زمینه فعالیت می‌کنند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ناصر پورعلی‌فرد در مجمع سالیانه هیئت بدنسازی و پرورش‌اندام استان زنجان، با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های این فدراسیون بحث ارتقای سطح کیفی و سلامت باشگاه‌های بدنسازی و پرورش‌اندام در کشور است که در همین راستا فدراسیون، نظارت بر باشگاه‌های بدنسازی و پرورش‌اندام را با جدیت دنبال می‌کند.

 

وی در خصوص وضعیت باشگاه‌های بدنسازی و پرورش‌اندام کشور و نظارت‌هایی که در این زمینه صورت گرفته است، اظهار کرد: در سه ماهه نخست امسال 11 هزار مورد بازدید از باشگاه‌های بدنسازی و پرورش‌اندام در سطح کشور صورت گرفته است که به واسطه انجام این بازرسی‌ها شاهد پلمب شدن 143 باشگاه که در این حوزه فعالیت می‌کردند، بودیم.

 

این مسئول، از مکمل‌های دارویی به‌عنوان مهم‌ترین دغدغه فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام یاد کرد و ادامه داد: یکی از مواردی که باشگاه‌های ورزشی باید مدنظر داشته باشند، این است که کمیته بازرسی و نظارت این فدراسیون به‌طور سرزده از باشگاه‌های فعال در زمینه عرضه مکمل‌های دارویی بازدید به عمل آورده و با خاطیان در این زمینه برخورد جدی خواهد کرد.

 

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام با تاکید بر اینکه ورزشکاران به هیچ وجه نباید خودسرانه اقدام به حضور در رقابت‌های برون‌مرزی کنند، خاطرنشان کرد: حضور ورزشکاران در رقابت‌های برون‌مرزی با مجوز شورای برون‌مرزی صورت گرفته و ورزشکارانی که از این کانال اقدام به حضور در رقابت‌های برون‌مرزی نکنند، مسئولیتی در قبال آن‌ها متوجه فدراسیون نخواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: