• چهارشنبه ۲۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-4388-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

حضور بانوی زنجانی در اردوی آمادگی تیم‌ملی تیراندازی معلولان


بانوی ملی‌پوش زنجانی از حضور خود در ششمین مرحله اردوی آمادگی تیم‌ملی تیراندازی و جانبازان معلولان خبر داد و گفت: این اردو از یکم مردادماه در تهران، محل فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار خواهد شد .


رقیه شجاعی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: ششمین مرحله اردوی آمادگی تیم‌ملی تیراندازی در دو بخش بانوان و آقایان از یکم مردادماه در تهران، محل فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار و تا 12 مردادماه ادامه خواهد داشت .


وی افزود: متاسفانه بروز دو عامل موجب ایجاد وقفه کوتاه مدت در تمریناتم شده بود که خوشبختانه هر دو، تا حدودی مرتفع شده‌اند .


شجاعی تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر در شرایط خوبی قرار دارم و با آغاز ششمین مرحله اردوی آمادگی تیم‌ملی تیراندازی به تمرینات خود جهت کسب عنوانی شایسته ادامه خواهم داد .


این ملی‌پوش زنجانی در ادامه یادآور شد: متاسفانه هیئت جانبازان و معلولان استان، سالن اختصاصی رشته تیراندازی ندارد و این موجب شده تا تمرینات خود را پس از اتمام هر مرحله از اردو در استان و در سالن تیراندازی ادامه دهم که این سالن نیز به دلیل انجام تعمیرات، مدتی تعطیل است، در نتیجه به ناچار با صرف هزینه شخصی تمرینات را در تهران پیگیری می‌کردم تا دچار وقفه نشوم .


وی خاطرنشان کرد: تیم‌ملی تیراندازی جانبازان و معلولان با ترکیب هشت ملی‌پوش در دو بخش بانوان و آقایان خود را جهت حضور موفق در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا آماده می‌کنند، امیدوارم در این مرحله از اردو رکورد مطلوبی را ثبت کنم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: