• یکشنبه ۳۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-4286-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیرکل امور اجتماعی استانداری زنجان:

اقدامات جهاددانشگاهی طی سال‌های گذشته قابل تقدیر است


مدیرکل امور اجتماعی استانداری زنجان گفت: اقدامات جهاد‌دانشگاهی طی سال‌های گذشته قابل تقدیر است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مسیح‌الله سلطانی در آیین تکریم و معارفه روسای جهاددانشگاهی زنجان اظهار کرد: طی 10 سال گذشته اقدامات خوبی در سطح جهاددانشگاهی استان انجام شده است. هر چند عملکرد همه ما جای نقد دارد ولی اقدامات خوب ریاست و معاونان جهاد‌دانشگاهی زنجان به حدی بود که قابل تقدیر و تشکر باشد .


این مسئول ادامه داد: بخش مهمی از توفیقات جهاد‌دانشگاهی زنجان مرهون زحمات کارکنان تلاشگر و توانمند مجموعه است که دوشادوش رییس جهاد‌دانشگاهی تلاش کردند و امروز توفیقات خوبی کسب کرده‌اند .


وی افزود: خوشبختانه سرپرست جهاددانشگاهی از نیروهای خوب استانی و بومی بوده و به مسایل استان آشنا است و نقاط قوت و ضعف مجموعه را بهتر می‌شناسند. از این رو امید آن می‌رود که در مسیولیت خطیری که پذیرفته موفق و موید باشد .


سلطانی با تاکید بر اینکه در استانداری همواره کنار جهاد‌دانشگاهی بوده‌ایم و خواهیم بود، تصریح کرد: جهاد‌دانشگاهی زنجان از اعضای فعال کارگروه فرهنگی و اجتماعی است و در بحث آسیب‌های اجتماعی اقدامات قابل توجهی انجام داده است. در همین راستا، امیدواریم که با مشارکت این نهاد، اقدامات خوب و تاثیرگذاری در حوزه فرهنگی و اجتماعی انجام دهیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: