• یکشنبه ۳۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-4486-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس سابق دانشگاه زنجان:

جهاددانشگاهی یکی از نقاط اتکای نظام است


رئیس سابق دانشگاه زنجان گفت: جهاددانشگاهی یکی از نقاط اتکای نظام مقدس جمهوری اسلامی است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، خلیل جمشیدی در آیین تکریم و معارفه روسای جهاددانشگاهی استان زنجان، با بیان اینکه جهاددانشگاهی نهاد ارزشمند انقلابی است، اظهار کرد: در گذشته از نزدیک شاهد اقدامات و فعالیت‌های این نهاد در استان بودم .


این مسئول ادامه داد: جهاددانشگاهی از جمله نهادهای ارزشمند و بی‌ادعای کشور بوده و مجموعه‌ای است که نیروهای متعهد و متخصص به معنای واقعی کلمه در آن کنار هم جمع شده‌اند‌ .


وی با بیان اینکه نیروهای مخلص و انقلابی در این نهاد فعالیت می‌کنند، افزود: رفتار نیروی انسانی جهاددانشگاهی به گونه‌ای بود که افراد از حق خود برای تعالی سازمانی، می‌گذشتند  و در حال حاضر نیز نیروهایی با این فرهنگ و تفکر مشغول به کار در این نهاد هستند .


جمشیدی، جهاددانشگاهی را نقطه اتکایی برای کشور و نظام دانست و خاطرنشان کرد: امروز می‌توان از توانمندی‌های جهاددانشگاهی به عنوان نقطه اتکایی برای کشور استفاده کرد؛ چرا که این نهاد ظرفیت‌های مشابه پژوهشگاه رویان دارد .


وی با اشاره به نحوه آغاز فعالیت جهاددانشگاهی زنجان، تصریح کرد: جهاددانشگاهی زنجان نیز همانند سایر مراکز جهاددانشگاهی فعالیت خود را در جوار دانشگاه‌ زنجان آغاز کرد و سال ۶۶ کار پژوهش توسط دفتر این نهاد در دانشگاه زنجان آغاز شد و  در حال حاضر این اقدامات و فعالیت‌ها گسترده یافته و جهاددانشگاهی زنجان به موفقیت‌های بسیاری  دست‌ یافته است .


رئیس سابق دانشگاه زنجان یادآور شد:  در گذشته با ورود افرادی، جهاددانشگاهی زنجان به یک‌باره متلاشی شد و هرکسی به مسیری رفت ولی به دلیل ریشه‌دار بودن این نهاد، توانست فعالیت خود را دوباره آغاز کند و در حال حاضر نیز پیگیر مسائل جهاددانشگاهی هستیم و فعالیت جهادی نیروهای جهاددانشگاهی سبب شد که این نهاد به این درجه از پیشرفت دست‌ یابد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: