• یکشنبه ۳۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-4586-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی:

شاخصه بارز جهاددانشگاهی، حضور در همه شرایط سخت است


رئیس پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی گفت: شاخصه بارز جهاددانشگاهی، حضور در همه شرایط سخت است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمدحسین ایمانی در آیین تکریم و معارفه رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان، اظهار کرد: جهاددانشگاهی نهادی تنومند و با ریشه در حیات انقلاب اسلامی و یکی از میدان‌داران کشور است.


این مسئول ادامه داد: جهاددانشگاهی در همه شرایط سخت انقلاب فعالیت کرده و در حال حاضر نیز بدون ادعایی در گوشه‌گوشه کشور کارهای بر زمین مانده را انجام می‌دهد .


وی با اشاره به درآمدزایی از بخش‌های فرهنگی، افزود: بسیاری بر این عقیده بودند که در عرصه‌های فرهنگی نمی‌توان درآمد‌زایی کرد‌، بلکه درآمدزایی در بخش تکنولوژی و فناوری است .


ایمانی خاطرنشان کرد‌: در حال حاضر طرح پارک ملی  علوم و فناوری‌های نرم در عرصه ملی در همه بخش‌ها حضور خواهد یافت و رئیس جهاددانشگاهی زنجان برای فعالیت در این بخش انتخاب شد .


رئیس پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی، یادآور شد: قطع به یقین مسئولان کشور هر مسئولیتی به جهاددانشگاهی بسپارند، ضرر نمی‌کنند؛ چراکه جهاددانشگاهی  نهاد مورد اعتماد رهبر معظم انقلاب و دولت است و امیدواریم که بتوانیم خدمت‌گذار جمهوری اسلامی باشیم و ادامه حیات انقلاب با میدان دادن بیشتر به نهادهای انقلابی همراه باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: