• سه شنبه ۲ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-188-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

زنجان، میزبان سه رویداد بزرگ کشوری در رشته تکواندو


نایب رئیس هیئت تکواندو استان از میزبانی زنجان در برگزاری سه رویداد بزرگ تکواندو در دو بخش بانوان و آقایان در تابستان امسال‌ خبر داد و گفت: با رفع مشکلات مالی می‌توانیم میزبانی مطلوبی داشته باشیم .


ماهرخ پرویزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: هیئت تکواندو استان زنجان در تابستان سال‌جاری میزبان سه رویداد کشوری در برگزاری مسابقات تکواندو در دو بخش بانوان و آقایان خواهد بود .


وی افزود: برگزاری مسابقات تکواندو دانشگاه‌های فنی کشور، برگزاری مسابقات تکواندو همسران و فرزندان پاسدار کشور و مسابقات المپیاد قهرمانی تکواندو کشور در رده نوجوان سه رویداد مهم تکواندو کشوری است که به میزبانی استنان زنجان برگزار خواهد شد .


پرویزی در ادامه به تاریخ برگزاری مسابقات قهرمانی کشور اشاره کرد و گفت: مسابقات به میزبانی استان زنجان در تابستان سال‌جاری برگزار خواهد شد شامل مسابقات تکواندو دانشگاه‌های فنی کشور در تاریخ 28 مردادماه، مسابقات تکواندو همسران و فرزندان پاسدار کشور در 30 و 31 مردادماه و مسابقات المپیاد قهرمانی تکواندو کشور در 16 و 17 شهریورماه برگزار خواهد شد .


نایب رئیس هیئت تکواندو استان زنجان گفت: مشکل مالی یکی از مشکلات مهم هیئت تکواندو استان به خصوص در امر میزبانی مسابقات محسوب می‌شود که امیدواریم با مشارکت دستگاه‌های امر شاهد رفع این مشکل باشیم .


وی خاطرنشان کرد: استان زنجان در رقابت‌های پیش‌رو میزبان بیش از 500 ورزشکار خواهد بود که امیدواریم شاهد میزبانی هرچه بهتر استان از این مسابقات باشیم که مستلزم این امر برخورداری از حامی مالی است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: