• سه شنبه ۲ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-186-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان خبر داد:

درخشش تیم نخبگان مهارتی زنجان در رقابت‌های ملی مهارت


مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، از درخشش تیم نخبگان مهارتی استان زنجان در مسابقات ملی مهارت و انتخابی جهانی روسیه خبر داد وگفت: چهار مدال رنگارنگ و اخذ سه دیپلم رهاورد تیم مهارت استان زنجان بوده است .


محمدرضا انصاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: هجدهمین دوره از مسابقات ملی مهارت انتخابی مسابقات جهانی با درخشش تیم نخبگان مهارتی استان به پایان رسید .


وی افزود: در این رقابت‌ها تیم نخبگان مهارتی استان زنجان با کسب مدال‌های رنگارنگ و دیپلم افتخار در جایگاه مناسبی قرار گرفت که این نشان از تلاش و توان بالای اعضای این تیم دارد که افتخاری برای استان محسوب می‌شود .


انصاری تصریح کرد: تیم نخبگان مهارتی استان هجدهمین دوره از مسابقات ملی مهارت توانستند یک مدال طلا، دو مدال نقره، یک مدال برنز و سه دیپلم افتخار را کسب کنند .


مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در ادامه یادآور شد: تیم نخبگان مهارتی استان زنجان حاضر در مسابقات ملی مهارتی و انتخابی مسابقات جهانی متشکل از حسین نصیری در رشته فناوری مکانیک مدال طلا، امیر هادیلو رشته تعمیر و نگهداری ماشین‌های سنگین مدال نقره، علی شیخان در رشته نقاشی خودرو مدال نقره و علی بردیا در رشته فناوری آب مدال برنز را کسب کردند .


انصاری گفت: در ادامه این رقابت‌ها نیما سلمانی، علی عباسی و ابوالفضل عباسی در رشته‌های گرافیک و مکاترونیک تیمی، به کسب نشان مدالیون دست یافتند .


این مسئول خاطرنشان کرد: درخشش تیم نخبگان مهارتی استان نتیجه حضور اصناف و اتحادیه‌ها استان در کنار مهارت‌آموزان است که در آینده شاهد درخشش تعداد بیشتر مهارت‌آموزان استان در عرصه‌های مختلف خواهیم بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: