• چهارشنبه ۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-286-5
  • خبرنگار : 28025
  • منبع خبر : ----

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان:

جهاددانشگاهی، گفتمان انقلاب را در فضای علمی تلفیق کرده است


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، انتخاب دانشجویان پژوهشگر را از اقدامات مهم جهاددانشگاهی خواند و گفت: جهاددانشگاهی گفتمان انقلاب و فرهنگ را در فضای علمی تلفیق کرده است .


فاطمه کرباسی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: جهاددانشگاهی جزو مجموعه‌های موفق انقلاب است و کارنامه آن در طول‌ سال‌های گذشته نشان می‌دهد که عملکرد خوبی در راستای پبشبرد اهداف انقلاب داشته است .


وی خاطرنشان کرد: مجموعه جهاددانشگاهی گفتمان انقلاب را با مباحث فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی در فضای علمی و دانشگاهی تلفیق کرده تا اثرگذاری بیشتری در شناسایی نیازهای کشور و رفع چالش‌ها داشته باشد .


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، پرداختن به مباحث پژوهشی را از اقدامات مثبت جهاددانشگاهی برشمرد و گفت: انتخاب دانشجویان پژوهشگر برتر در ایجاد انگیزه برای فعالیت اثربخش دانشگاهیان کاری قابل تقدیر است .


این مسئول یادآور شد: جمعی از جوانان علمی در این نهاد انقلابی دور هم جمع شدند و مسئولیت‌ها و وظایف خود را جهادگونه دنبال می‌کنند و در کشور ثابت شده هر کجا جوانان حضور فعال داشته باشند کشور مسیر تعالی را طی می‌کند .


کرباسی در مورد نقش و اهمیت جایگاه جهاددانشگاهی در تسریع رفع نیازهای جامعه در راستای رویکردهای جدید این نهاد در حوزه کارآفرینی و اشتغال، عنوان کرد: به طور حتم این نهاد با رویکرد علمی می‌تواند در این حوزه اثربخش باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: