• چهارشنبه ۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-185-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:

فصل شیدایی در زنجان کلید خورد


جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: زیرساخت‌های نمایش فصل شیدایی از 45 روز گذشته در شهر زنجان آغاز شده است، فصل شیدایی کاری گروهی و مصداق بارز اقتصادمقاومتی است که شانزدهمین اجرای خود را در این استان خواهد داشت.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ابوالفضل طهماسبی صبح امروز در جلسه برگزاری برنامه فصل شیدایی، اظهار کرد: با توجه به هجمه فرهنگی، دشمن بیشتر از گذشته به ما حمله کرده است و قصد فضاسازی ضدفرهنگی با ایجاد شبهه در دین، شبهه در کلیات اسلام، انقلاب اسلامی و غیره را دارد .


وی افزود: با توجه به خلاءهای فرهنگی که در استان احساس می‌شد سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان تصمیم بر همکاری با موسسه مهنا در اجرای نمایش فصل شیدایی برگزار شد؛ چراکه این نمایش بزرگترین نمایش جهان اسلام است و در استان‌های مختلف عملکرد مطلوبی داشته است .


طهماسبی تصریح کرد: زیرساخت‌های نمایش از ۴۵ روز گذشته در شهر زنجان آغاز و جلسات مختلفی در داخل سپاه استان و مسئولان موسسه مهنا تشکیل شده است .


وی خاطرنشان کرد: از یک ماه گذشته با همکاری ادارات استان، محل‌های مختلف جهت اجرای نمایش فصل شیدایی پیشنهاد شده بود که در نهایت انتهای کوی فرهنگ جمعه بازار لوکیشن اصلی این نمایش به تصویب رسید .


جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان یادآور شد: مقدمات کارهای سخت‌‌افزاری فصل شیدایی در زنجان آغاز شده است و نمایش از روز پنجم شروع و تا ۱۴ مردادماه ادامه خواهد داشت .


وی در ادامه به موضوعات نمایش فصل شیدایی اشاره کرد و گفت: حجاب عفاف، امر به معروف و نهی از منکر، حمایت از ولایت‌فقیه، معرفی شهدای استان، ترویج فرهنگ دفاع‌مقدس، ترویج سبک زندگی انقلابی و اسلامی، حقوق همسایه، توسل به ائمه‌اطهار (ع) موضوعات این نمایش است .


طهماسبی افزود: این برنامه را قبل از اجرا باید به مردم معرفی کنیم، نمایش فصل شیدایی سال گذشته در استان قزوین برگزار شده بود که در برخی از  شب‌های اجرای نمایش، میزبان ۱۳ هزار نفر تماشاگر بود.


وی خاطرنشان کرد: هزینه اجرای برنامه فصل شیدایی از ظرفیت ادارات استان از جمله شهرداری، شرکت برق، راه و شهرسازی، فرمانداری، سپاه انصارالمهدی (عج)، تیپ ۳۶ انصارالمهدی (عج) جذب و تهیه شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: