• دوشنبه ۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-485-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

امام جمعه خرم‌دره:

نمازجمعه، دانشگاه تربیت انسان‌های مؤمن و متدین است


امام جمعه خرم‌دره گفت: نمازجمعه دانشگاه تربیت انسان‌های مؤمن و متدین است .


حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به 5 مرداد سال‌روز اقامه نخستین نمازجمعه بعد از انقلاب اسلامی در ایران به امامت ابوذر انقلاب مرحوم آیت‌الله طالقانی، عنوان کرد: نمازجمعه محل رویش جوانان مؤمن انقلابی و تحصیل کرده برای آینده نظام اسلامی است .


وی با تاکید بر اینکه نماز جمعه حلقه وصل مردم و مسئولان برای ارائه مشکلات و خدمات جمهوری اسلامی است، ادامه داد: نمازجمعه مایه وحدت مسلمانان و مایه وحدت مردم و مسئولان است .


این مسئول با تاکید بر اینکه نمازجمعه نماز وحدت و محل حضور اجتماع عظیم مردمی است، ادامه داد: نمازجمعه سنگر دفاع از نظام اسلامی است .


وی با بیان این مطلب که نمازجمعه مایه امید برای مردم و مسئولان است، لذا باید همه ما حضور پرشور در آن داشته باشیم، ادامه داد: نمازجمعه مایه یأس و ناامیدی دشمنان نظام اسلامی به جهت بعد روشنگری آن در مسائل مختلف است .


حسینی با اشاره به اینکه نمازجمعه سنگری برای تحکیم برنامه‌های نظام و تحکیم دل‌های مردم با نظام و نظام با مردم است، یادآور شد: نمازجمعه دانشگاه تربیت انسان‌های مؤمن و متدین است .


وی با اشاره به اینکه از سال ۸۲ در شهرستان خرم‌دره نمازجمعه برگزار می‌شود، تصریح کرد: در کنار مردم از مسئولان نیز انتظار می‌رود در صفوف این نماز عبادی سیاسی حضور داشته باشند تا از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شوند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: