• شنبه ۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-1285-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

استاندار زنجان:

امروز روز تسویه حساب‌های سیاسی نیست


استاندار زنجان با اشاره به شرایط حساس امروز کشور، بر ضرورت وحدت و همدلی میان جناح‌های سیاسی داخلی تاکید کرد و گفت: امروز روز تسویه حساب‌های سیاسی و دعواهای جناحی نیست و امروز که دشمن به دنبال ایجاد فشار اقتصادی و تحریم ایران است باید اختلاف‌نظرها را کنار گذاشت و با وحدت ایستادگی کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، اسدالله درویش‌امیری در نشست هم‌اندیشی سالانه اعضای جبهه پیشرفت و عدالت ایران اسلامی در استان، با اشاره به ائتلاف شوم تشکیل شده میان اسرائیل، عربستان، آمریکا و منافقین که زمانی مزدوران صدام و امروز مزدوران ترامپ در ایران هستند، اظهار کرد: گروهک منافقین در گذشته نیز مشکلات فراوانی در ایران ایجاد کردند ولی از آنجایی که ۵۰ درصد جمعیت کنونی کشور دوران پیش از انقلاب و ۴۰ درصد نیز جنگ تحمیلی را درک نکرده‌اند، دوران خیانت این گروهک به ملت ایران را به یاد ندارند.

 

وی در ادامه به مسائل مختلف موجود در کشور اشاره و اظهار کرد: اگر در این شرایط غفلت کرده و تسویه حساب‌های سیاسی و کینه‌ها در جامعه بروز کند، هر کدام از مسائل کشور می‌تواند به بحران بزرگی تبدیل شود.

 

استاندار زنجان با بیان اینکه امروز رئیس‌جمهور آمریکا در افکار عمومی دنیا دیگر جایگاهی ندارد و به‌عنوان فردی که به هیچ تعهد بین‌المللی پایبند نیست، شناخته شده است، یادآور شد: اکنون که افکار عمومی و سازمان‌های جهانی دیگر همراهی با دولت خودکامه آمریکا در مقابله با ایران ندارند، می‌توان از قضاوت دولت‌ها و ملت‌های مستقل جهان به‌عنوان عزت جمهوری اسلامی ایران در اثبات حقانیت‌اش استفاده کرد.

 

نماینده عالی دولت در استان زنجان ادامه داد: امروز دولت آمریکا بر روی جنگ اقتصادی علیه ایران متمرکز شده و قصد دارد با کمک گرفتن از صدها اقتصاددان با اِعمال تحریم‌های اقتصادی فشارهای فراوانی به ایران وارد کند.

 

وی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در انتقال فضای همدلی به تمامی بدنه دولت، افزود: امروز روز ایثار، فداکاری، از خود گذشتگی و وقت گذاشتن برای مردم است، زیرا مردم باید آخرین رده در کشور باشند که فشارها و سختی‌ها را متحمل می‌شوند.

 

استاندار زنجان به سه راهکار اساسی در شرایط فعلی ایران اشاره کرد و گفت: راه اول تسلیم شدن در برابر دشمنان است ولی ملتی که در طول 40 سال گذشته هرگز تسلیم نشده، امروز هم در مقابل دولت خودکامه آمریکا تسلیم نخواهد شد؛ چرا که تسلیم شدن این کشور به منزله نادیده گرفتن خون 235 هزار شهید است.

 

درویش‌امیری، راهکار دیگر را مقابله و ایستادگی در مقابل دشمنان بدون کنار گذاشتن کینه‌ها و دعواهای سیاسی و جناحی دانست و گفت: در این راه هر یک از گروه‌های سیاسی کشور به دعواها و اختلاف‌نظرهای خود ادامه می‌دهند، بی‌صداقتی، بدبینی و انتقام در جامعه افزایش می‌یابد و مردم هزینه بالایی را در قبال ایستادگی خود متحمل خواهند شد.

 

وی، سومین و بهترین راهکار را مقاومت و ایستادگی در مقابل تحریم‌ها و فشارهای دشمنان و حفظ وحدت، انسجام و یکپارچگی در کشور عنوان کرد و افزود: در این راه باید با اجرای دقیق قانون، با مفسدان اقتصادی در هر منصب و جایگاهی مقابله کرد تا حس همدلی، برادری، صفا و اعتماد به جامعه بازگردد و سرافرازی ملت ایران را به‌دنبال داشته باشد.

 

مدیر عالی اجرایی استان با تاکید بر اینکه با حفظ وحدت و انسجام و افزایش همدلی باید ملت را برای مقاومت عزت‌مندانه به صحنه آورد، تصریح کرد: نباید قانون اساسی را که خون بهای هزاران شهید است سلیقه‌ای اجرا کرد، هر زمان که انسجام، اتحاد، وحدت و برادری به جامعه برگردد، ملت ایران پیروز خواهد بود.

 

استاندار زنجان یادآور شد: امروز روز نواختن ساز اختلاف و دعواهای سیاسی نیست، باید به جناح‌های سیاسی فرمان آتش‌بس داد تا همه در برابر هجمه‌های اقتصادی دشمن ایستادگی کنیم و نگذاریم فشارها بیش از این بر مردم وارد شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: