• شنبه ۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-488-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

حضور قطعی پنج بانوی زنجانی در اردوی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر


مربی زنجانی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان از حضور قطعی پنج بانوی بسکتبالیست زنجانی در لیست نهایی تیم‌ملی جهت اعزام به بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا خبر داد.

 

آذر همایون‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: دومین مرحله اردوی آمادگی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان با معرفی نفرات نهایی تیم در پنجم مردادماه به کار خود پایان داد.

 

وی افزود: خوشبختانه در این مرحله از اردوی آمادگی، ملی‌پوشان از عملکرد مطلوبی برخوردار بودند که این نشان از توان و انگیزه بالایی اعضای تیم‌ملی جهت ثبت‌نام خود در لیست نهایی تیم‌ملی می‌دهد.

 

همایون‌پور تصریح کرد: در مرحله نخست و دوم اردوی آمادگی تیم‌ملی شاهد حضور پنج بسکتبالیست زنجانی بودیم که در ادامه نام این پنج نفر در لیست نهایی تیم‌ملی قرار گرفته است.

 

وی یادآور شد: لیلا عباسی، سحر حیدری، لیلا ملکی، رقیه امیری و ثریا نوری پنج بسکتبالیست زنجانی حاضر در لیست نهایی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران هستند که خود را برای حضور موفق در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا آماده خواهند کرد.

 

این سرمربی زنجانی افزود: مرحله سوم اردوی آمادگی تیم‌ملی از ۲۳ مردادماه آغاز خواهد شد، در این مرحله از اردو شاهد تمرینات اعضای تیم‌ملی با ویلچرهای جدید خواهیم بود که یکی از ضرورت‌های تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان محسوب می‌شد که خوشبختانه محقق شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: