• یکشنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-1685-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

کاهش 50 درصدی اعزام اردوی راهیان‌نور


مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، از کاهش 50 درصدی اعزام اردوی راهیان‌نور غرب و شمال‌غرب کشور در سال‌جاری خبر داد و گفت: وضعیت نامطلوب اقتصاد کشور و عدم مشارکت دستگاه‌ها عامل مهم این کاهش اعزام به‌شمار می‌رود.


عبدالکریم مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: فصل تابستان تاریخ اعزام اردوهای راهیان‌نور غرب و شمال‌غرب کشور است که در ابتدای سال پیش‌بینی اعزام 1250 نفر از استان شده بود .


وی افزود: متاسفانه شرایط نامطلوب و نابسامان اقتصاد کشور و عدم همکاری دستگاه‌ها در امر اعزام اردوهای راهیان‌نور شمال‌غرب کشور، دو عامل مهم در کاهش اعزام به این اردوها به‌شمار می‌آیند .


مرادی تصریح کرد: امسال در امر اعزام راهیان‌نور غرب و شمال‌غرب کشور با کاهش 50 درصدی مواجه هستیم که کمبود اعتبار عامل مهم این مسئله محسوب می‌شود .


وی یادآور شد: اعزام راهیان‌نور غرب و شمال‌غرب کشور امسال از 10 مردادماه آغاز می‌شود این اردو در دو مرحله و با مجموع 10 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب برگزار خواهد شد .


مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه افزود: ثبت‌نام در این اردو از طریق پایگاه‌های مقاومت و مساجد استان انجام گرفته است و افراد از هفت منطقه عملیات شمال‌غرب کشور بازدید خواهند کرد .


مرادی خاطرنشان کرد: اردوی راهیان نور یکی از مهمترین و بزرگترین برنامه‌های فرهنگی در کشور محسوب می‌شود که عموم دستگاه‌ها باید مشارکت لازم را در اجرای این برنامه داشته باشند که تاکنون این مشارکت میسر نشده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: