• یکشنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-588-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مربی زنجانی تیم‌ملی روئینگ بانوان:

شانس کسب سه مدال در جاکارتا را داریم


مربی زنجانی تیم‌ملی روئینگ بانوان ایران گفت: خوشبختانه تیم از سطح آمادگی خوبی برخوردار است و شانس بالایی در بحث مدال‌آوری در سه ماده از بازی‌های آسیایی جاکارتا را داریم .


بهناز مرادخانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: بیستمین مرحله از اردوی آمادگی تیم‌ملی روئینگ بانوان تا 19 مردادماه در سد آیدوغموش میانه تمدید شد .


وی افزود: خوشبختانه تیم از سطح آمادگی خوبی برخوردار است و شانس بالایی در بحث مدال‌آوری در سه ماده از بازی‌های آسیایی جاکارتا را داریم .


مرادخانی تصریح کرد: سد آیدوغموش میانه از پیست خوبی جهت برگزاری اردوی آمادگی تیم‌ملی روئینگ بانوان برخوردار است؛ چراکه بحث فنی تیم از همیت بالایی برخوردار بوده و در همین راستا این اردو را در محل فعلی تمرینات تمدید کردیم .


مربی زنجانی تیم‌ملی روئینگ بانوان در ادامه یادآور شد: متاسفانه در اردوی پکن مشاهده شد این محل از پیست خوبی جهت برگزاری تمرینات برخوردار نبود، در نتیجه تصمیم بر بازگشت به ایران و برگزاری اردو در سد آیدوغموش میانه اتخاذ شد که خوشبختانه به نحو مطلوبی این اردو در حال برگزاری است .


مرادخانی افزود: در حال حاضر تیم‌ملی روئینگ بانوان در تمرینات، سرعت را در دستور کار خود قرار داده و ملی‌پوشان با همه توان در حال آماده‌سازی هستند.


وی خاطرنشان کرد: تیم‌ملی روئینگ بانوان متشکل از شش پاروزن، 19 مردادماه کشور را به مقصد پکن ترک خواهد کرد و در این کشور سه روز اردوی آمادگی خود را برپا کرده و سپس صبح روز 22 مردادماه پکن را به اندونزی محل برگزاری بازی‌هایی آسیایی جاکارتا ترک خواهد کرد .


مرادخانی تصریح کرد: رقبای سرسختی در بازی‌هایی آسیایی جاکارتا همچون چین و اندونزی پیش ‌رو خواهیم داشت و تیم‌ملی روئینگ بانوان ایران با حضور در چهار ماده به رقابت با سایر تیم‌ها خواهد پرداخت .


وی خاطرنشان کرد: این مرحله از اردوی آمادگی با حضور شش پاروزن برگزار می‌شود که شامل نازنین ملائی از گیلان، مهسا جاور و پریسا احمدی از زنجان، نازنین رحمانی از کرمانشاه و مریم امیدی پارسا و مریم کرمی از همدان است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: