• جمعه ۱۲ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-2791-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مسئول گروه جهادی شهدای سلطانیه:

روستائیان استقبال خوبی از عمران و آبادانی می‌کنند


مسئول گروه جهادی شهدای سلطانیه از استقبال مطلوب اهالی روستاها و مناطق محروم با اردوهای جهادی خبر داد و گفت: این استقبال نشان از علاقه‌مندی آنان به عمران و آبادانی در روستاها دارد .


محمدعلی فخیمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در چهار ماهه سال‌جاری در شهرستان سلطانیه 11 گروه 10 نفره یک روزه و هفت گروه 15 نفره 7 روزه در شهرستان سلطانیه مشغول به فعالیت در عرصه‌های مختلف بوده‌اند .


وی افزود: فعالیت گروه‌های جهادی در این شهرستان با افق چشم‌انداز پنج ساله برنامه‌های خود را در دو بخش باغ حلی و بخش مرکزی این شهرستان ترسیم کرده است که این برنامه از سال 96 آغاز شده و تاکنون 80 درصد از روستاهای این دو بخش توسط گروه‌های جهادی تحت پوشش قرار گرفته‌ است .


فخیمی تصریح کرد: نحوه فعالیت گروه‌های جهادی در مناطق محروم و کم‌برخوردار شهرستان سلطانیه نخست از عرصه ‎‌ عمران، محرومیت‌زادیی، آموزش و اقتصاد مقاومتی آغاز و گروه‌ها پس از اتمام کار در هر عرصه به مرحله بعد وارد می‌شوند .


مسئول گروه جهادی شهدای سلطانیه در ادامه یادآور شد: خوشبختانه تاکنون اهالی مناطقی که اردوهای جهادی جهت فعالیت در آن منطقه استقرار یافته‌اند مشارکت مطلوب و سازنده‌ای داشته‌اند که نشان از علاقمندی اهالی روستا به عمران و آبادانی محل زندگی‌شان دارد .


وی افزود: اردوهای جهادی در قالب پرو‌ژ‌ه‌های محرومیت‌زادیی شهرستان سلطانیه از طریق سپاه ناحیه شهرستان و استان فعالیت می‌کند و در این راستا پروژه‌های مختلفی را در عرصه‌هایی چون سازندگی، محرومیت‌زادیی، آب‌رسانی، اقتصاد مقاومتی و آموزش فعالیت می‌کنند .


فخیمی خاطرنشان کرد: در حال حاضر اردوهای جهادی شهرستان سلطانیه در چهار روستای این شهرستان مشغول خدمت‌رسانی هستند که مجموع جمعیت این ساکن این چهار روستا به 4 هزار نفر می‌رسد که امیدواریم فعالیت مطلوب و اثرگذاری داشته باشیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: