• سه شنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-3091-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیر اجرایی مهرانه ابهر خبر داد:

ارائه خدمات شیمی درمانی رایگان به ارزش 345 میلیون ریال در ابهر


مدیر اجرایی مهرانه ابهر از ارائه خدمات شیمی درمانی رایگان این انجمن خیریه به ارزش 345 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.


عبدالصمد امامی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، از ارائه خدمات شیمی درمانی رایگان مهرانه به 57 بیمار مبتلا به سرطان در تیر ماه سال 97 در ابهر خبر داد و گفت: این خدمات به 57 بیمار در 150 جلسه شیمی درمانی ارائه شده است .


وی با اشاره به فعالیت درمانگاه شیمی درمانی مهرانه ابهر در بیمارستان امدادی این شهرستان، افزود: در تیر ماه سال 97 تعداد 189 بیمار مبتلا به سرطان مراجعه کننده در نواحی دور و نزدیک شهرستان و شهرستان‌های اطراف در درمانگاه شیمی درمانی توسط پزشک متخصص ویزیت شده‌اند .


مدیر اجرایی دفتر مهرانه ابهر در ادامه با اشاره به عملکرد واحد ورزش این دفتر به منظور حضور مؤثر در برنامه‌های آموزش و پیشگیری انجمن نیز، تصریح کرد: هر هفته ورزش همگانی صبحگاهی ویژه بانوان در روزهای زوج در محل پارک بانوان برگزار می‌شود.


وی با بیان اینکه در تیر ماه سال 97 تعداد 60 نفر از بانوان در ورزش صبحگاهی مهرانه حضور یافته‌اند، ادامه داد:  26 نفر از بیماران نیز با هماهنگی مهرانه از خدمات رایگان سالن‌های یوگا و استخرها در ابهر بهره‌مند شده‌اند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: