• سه شنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-788-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان عنوان کرد:

معرفی قابلیت‌های گردشگری استان با میزبانی رقابت‌های ورزشی


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: برگزاری مسابقات ورزشی دانش‌آموزان، فرصتی برای معرفی قابلیت‌های گردشگری زنجان است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، کریم شعبانی در جلسه ستاد برگزاری مسابقات ورزشی دانش‌آموزی کشور که سه رشته آن به میزبانی استان زنجان برگزار می‌شود، برگزاری مسابقات ورزشی دانش‌آموزان را از رویدادهای مهم برای استان برشمرد و اظهار کرد: حضور بیش از 2000 جوان دانش‌آموز و ورزشکار به همراه خانواده‌های‌شان در استان زنجان فرصت مناسبی برای نشان دادن قابلیت‌های استان و جذب گردشگران و مهمانان به زنجان است.

 

وی به ویژگی‌های خاص استان زنجان که موجب شده است از میان 28 استان متقاضی جزو 6 استان منتخب برای میزبانی این دوره از مسابقات انتخاب شود اشاره کرد و گفت: باید از این ویژگی‌ها و ارزش‌های خاص استان پاسداری شود.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه باید از این رویداد مهم ورزشی که می‌تواند زمینه جذب و ماندگاری گردشگران داخلی را در زنجان فراهم کند به خوبی استقبال شود، افزود: مهمانان استان چنانچه با فرصت‌های گردشگری و توانمندی‌های استان آشنا شوند، مبلّغی جهت حضور و جذب سایر گردشگران به این استان خواهند بود.

 

معاون استاندار زنجان با اشاره به اینکه ورزشکاران و خانواده آن‌ها با مشاهده اخلاق و رفتار شایسته استان میزبان به حضور در زنجان علاقه‌مندتر خواهند شد، تاکید کرد: ضروری است با دقت، انسجام، هماهنگی و احساس مسئولیت در جهت برگزاری شایسته و مطلوب این رویداد ورزشی در زنجان گام برداشت.

 

شعبانی، تامین امنیت برگزاری این مسابقات را بسیار مهم دانست و گفت: باید با مراقبت بیشتر و پیش‌بینی همه جزئیات میزبانی، تلاش کنیم تا این رویداد مهم ورزشی از همه جهات در آرامش کامل و با کیفیت بالا در زنجان برگزار شود.

 

وی به شعار گردشگری استان با عنوان «زنجان میزبان مهربان» اشاره و خاطرنشان کرد: برای تحقق این شعار باید با برنامه‌ریزی دقیق و منظم، شهر را برای میزبانی آماده کرد و در این راستا از ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی و تبلیغی همه دستگاه‌های فرهنگی استان استفاده کرد.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان تصریح کرد: باید اشکالات و کاستی‌های حین اجرای برنامه‌ها نیز به سرعت شناسایی و رفع شود.

 

وی، برگزاری مسابقات ورزشی در داخل استان و بین مدارس استان را خواستار شد و گفت: توجه به برگزاری مسابقات پایه در استان موجب ارتقای سطح توانمندی ورزشکاران خواهد شد.

 

گفتنی است، بیست و نهمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر سراسر کشور و نیز سی و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان پسر مردادماه امسال در سه رشته تنیس روی میز، شطرنج و بدمینتون به میزبانی استان زنجان برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: