• سه شنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-386-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نماینده عالی دولت در استان زنجان:

تعداد 205 مرکز از 226 مرکز خدمات درمانی به اتمام رسیده است


استاندار زنجان اظهار کرد: تعداد 205 مرکز از 226 مرکز خدمات درمانی به اتمام رسیده است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، اسدالله درویش‌امیری در آیین افتتاح و بهره‌برداری از 50 پروژه بهداشتی و درمانی به طور همزمان در استان زنجان ، گفت: روز گذشته برابر تقویم یونسکو، روز زنجان و شیخ شهاب‌الدین سهروردی نامگذاری شد.


وی ادامه داد: طی چند ساله گذشته با عقد سه جانبه قرارداد ما بین استانداری زنجان و دانشگاه علوم‌پزشکی و وزارت بهداشت قرار بر این شد که در 226 نقطه از استان زنجان، 226 مرکز خدمات درمانی افتتاح شود که با افتتاح این 50 پروژه نیز مجموع مراکز افتتاح شده به 205 مرکز از 226 مرکز خدمات درمانی می‌رسد.


استاندار زنجان خاطرنشان کرد: این 205 مرکز درمانی با هزینه اعتباری بالغ بر 810 میلیارد تومان به افتتاح رسیده است تا در اختیار مردم قرار گیرد.


وی افزود: طی دو سال گذشته اتفاقات خوبی در سطح استان افتاده است که همگام با وزارت بهداشت بخش خصوصی نیز کارهای خوبی در حوزه درمان و سلامت برداشته و امید است با افتتاح این مراکز گامی در جهت ارتقای سلامت مردم برداشته شود .


درویش‌امیری افزود: همچنین در حوزه سلامت و درمان نیز استان زنجان با داشتن ظرفیت خوب در حوزه خیرین بهداشت و درمان گام‌های موثری برداشته است و از آنجا که ظرفیت استان در زمینه خیرین سلامت بالا است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: