• سه شنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-486-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی:

حرفه‌ای شدن اخلاق در جامعه، نظام‌مند و ساماندهی شده باشد


نایب رییس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: حرفه‌ای شدن اخلاق در جامعه باید نظامند و ساماندهی شده باشد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سیدمرتضی خاتمی در آیین افتتاح و بهره‌برداری از 50 پروژه بهداشتی و درمانی به طور همزمان در استان زنجان، با بیان اینکه با اجرای طرح تحول سلامت، دسترسی مردم به خدمات درمانی بیشتر شد و پرداخت هزینه از جیب مردم کاهش پیدا کرد، گفت: با اجرای طرح تحول سلامت، شرایط بهتری برای بخش سلامت به وجود آمد و در حیطه وظایف دانشگاه‌ها است که این خدمات را تعمیق بخشند.


وی ادامه داد: اطلاع‌رسانی برای خدمات استمرار داشته باشد تا تقویت پاسخ‌گویی در نظام سلامت رخ دهد و مردم نیز با توجه به شرایط خطیر کشور از خدمات بیشتری بهره ببرند و اخلاق حرفه‌ای تقویت یابد.


نماینده مردم ماه‌نشان و ایجرود در خانه ملت افزود: حرفه‌ای شدن اخلاق در جامعه باید نظام‌مند و ساماندهی شده باشد و در برابر دسیسه‌های دشمن با آمادگی بیشتری   ایستادگی کنند.


خاتمی با اشاره به افزایش بیماری‌های غیرواگیر، روانی، فقر و سالمندی، افزود: سلامت یکی   از شاخصه‌های هم‌تراز با امنیت کشور است و در این زمینه با توجه به تهدیدات و شرایط موجود خوشبختانه هیچ نهدیدی در زمینه دارو و درمان وجود ندارد و در صدد تحقق فرمایشات رهبری هستیم که کاری کنیم که بیمار تنها درد بیماری را داشته باشد، نه درد دیگری.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: