• دوشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-3691-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان عنوان کرد:

خرم‌دره، نیازمند اقدامات پیشگیرانه در حوزه آسیب‌های اجتماعی


رییس اداره پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: به لحاظ بالا بودن جمعیت شهری خرم‌دره این شهرستان نیازمند اقدامات پیشگیرانه بیشتری در حوزه آسیب‌های اجتماعی است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، عباس غیاثی ظهر امروز در مراسم اختتامیه طرح مشارکت اجتماعی دانش‌آموزان پایه هشتم که در آموزشگاه آیت‌الله طالقانی شهرستان خرم‌دره برگزار شد، عنوان کرد: اقدامات کارشناسی مشاوره در این شهرستان از کیفیت بالایی برخوردار هستند .


وی از وجود شاخص‌هایی در شهرستان خرم‌دره از قبیل بالاترین نرخ جمعیت شهری در استان، بالاترین نرخ تحصیلات تکمیلی در استان خبر داد و افزود: بنا به وجود این شاخص‌های متمایز کننده شهرستان خرم‌دره، نیاز به اقدامات مشاوره‌ای دقیق و طرح‌های پیشگیرانه از آسیب‌های اجتماعی در سطح شهرستان بیشتر احساس می شود .


در ادامه این مراسم نیز رییس اداره بهزیستی شهرستان خرم‌دره نقش این طرح را در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بسیار مهم عنوان کرد و گفت: فردی در زندگی موفق خواهد بود که مهارت‌های اجتماعی و زندگی را فرا بگیرد و به طور عملی در زندگی روزمره خود پیاده کند .


علی نجاتی با اشاره به فاکتورهای مهم استان در حوزه آسیب‌های اجتماعی، عنوان کرد: طلاق، اعتیاد، حاشیه‌نشینی و بیکاری با عنوان 4 فاکتور مهم استان زنجان در بحث آسیب‌های اجتماعی مطرح هستند .


وی با اشاره به اهداف برگزاری این طرح‌ها، اظهار کرد: هدف از برگزاری این طرح‌ها پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و تقویت روحیه مشارکت‌جویی در بین رده‌های سنی نوجوانان است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: