• دوشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-1785-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

با تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان؛

هیچ راه فراری برای مدیران بازنشسته پیش‌بینی نشده است


نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب قانون منع به کاگیری بازنشستگان هیچ راه فراری در این قانون برای مدیران بازنشسته پیش‌بینی نشده است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمد عزیزی در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه قانون همواره الزامات محکمی برای اجرا دارد و باید اجرایی شود، اظهار کرد: قانون منع به کارگیری بازنشستگان نیز یکی از قانون‌هایی بود که طی هفته‌های اخیر در مجلس تصویب شد از این قائده مستثنی نیست .


وی با تاکید بر اینکه این قانون شعاری نیست و قطعا در کشور اجرا می‌شود، ادامه داد: قانون منع به کارگیری بازنشستگان کش و قوس زیادی داشت و لابی‌های زیادی صورت گرفت تا این قانون مصوب نشود.


نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: علی‌رغم تمام کش و قوس‌هایی که برای عدم تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان بود، در نهایت این قانون با یک رای 80 درصدی مصوب شد .


وی با تاکید بر اینکه هیچ راه فراری در این قانون برای مدیران بازنشسته پیش‌بینی نشده است، تصریح کرد: امیدواری بسیاری وجود دارد که شورای نگهبان نیز این قانون را تایید کند .


این مسئول با تاکید بر اینکه آنچه وظیفه قانون‌گذار در این حوزه بوده، انجام شده است، یادآور شد: جوان‌گرایی یکی از شعارهای دولت بود که امیدواریم دولت به آنچه که در بحث جوانگرایی وعده داده است، عمل کند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: