• پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-1188-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان:

بنیان سلامت جامعه در ورزش همگانی است


مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: بنیان سلامت جامعه در ورزش همگانی است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مریم رشتچی در آیین افتتاحیه مسابقات کشوری دانش‌آموزان، اظهار کرد: در حال حاضر که در بیست و نهمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر حضور داریم جای مباهات دارد که میزبانی این مسابقه به استان زنجان واگذار شده است .


این مسئول با اشاره به نیاز ورزش به اخلاق‌مداری، ادامه داد:  هرگونه سرمایه‌گذاری و زیرساخت‌سازی ورزشی بدون توجه به اخلاق، راه به جایی نخواهد برد؛ به همین دلیل شعار امسال مسابقات دانش‌آموزی،‌ "دانش‌آموز ورزشکار؛ حامی محیط زیست" در نظر گرفته شده است .


وی افزود: مسابقات فرصتی برای رسیدن دانش‌آموزان به شناخت و آگاهی از توانایی‌های خود است و دانش‌آموزان با برگزاری این مسابقات یاد می‌گیرند که چگونه با هم رقابت کرده و از پیروزی غره و از شکست ناامید نشوند .


این مسئول با اشاره به اینکه اولویت آموزش و پرورش در بخش ورزش، ورزش همگانی و تحقق شعار مسابقات است، گفت: چرا که بنیان سلامت جامعه بر ورزش همگانی پایدار است .  همه باید برای داشتن بدن سالم تلاش کنند و توجه به این مهم در نهایت به سلامت جامعه منجر می‌شود .


رشتچی یادآور شد: دریافت مجوز میزبانی شرایط  و زیرساخت‌هایی را می‌طلبد و نیاز به جلب اعتماد وزارتخانه دارد و با همه این موارد از حضور دانش‌آموزان ورزشکار کشور در استان زنجان خرسندیم و بر خود وظیفه می‌دانیم میزبانی خوب برای این افراد باشیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: