• پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-11914-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرکل امور اجتماعی استانداری زنجان:

زنجان چهارراه فرهنگی است


مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان گفت: زنجان به لحاظ موقعیت جغرافیایی به چهارراه فرهنگی معروف است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مسیح‌الله سلطانی در آیین افتتاح مسابقات کشوری دانش‌آموزی با اشاره به اینکه افتخار داریم در خدمت ورزشکاران هستیم، اظهار کرد: زنجان به چهارراه فرهنگی نیز معروف است و این مهم به خاطر موقعیت جغرافیایی و مکان طلایی زنجان است .


این مسئول ادامه داد: زنجان دیار شهیدان پر افتخار است و  این استان در همه عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی فعالیت چشم‌گیری دارد .


وی با اشاره به اینکه تلاش دولت تدبیر و امید افزایش نشاط اجتماعی است، افزود: امید است هر روز بیش از پیش شادابی در جامعه افزایش یابد .


سلطانی با آرزوی اوقاتی خوش برای مسافران در زنجان، تصریح کرد: امید است این یک رویداد مثبت برای استان باشد و ورزشکاران با خاطره خوش و رضایت، استان را ترک کنند .


در ادامه این جلسه، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار کرد: امروز مسابقات بخش دختران افتتاح می‌شود که مایه مباهات است و بنای رختشویخانه که در این شهر قرار دارد،‌ نشان از عزت و احترامی است که در این شهر و استان به زنان وجود دارد .


علی وقف‌چی ادامه داد: امید است مسئولان ارشد کشوری به ورزش توجه کنند و امروز زمان ارتباطات است و ارتباطات از طریق علم میسر می‌شود .


وی با اشاره به توسعه ورزش در کشور، افزود: اگر به دنبال توسعه هستیم باید نگاه صد درصدی به ورزش داشته باشیم .


این مسئول در رابطه با توریسم ورزشی، خاطرنشان کرد: در حال حاضر  سازمان میراث‌فرهنگی فعالیت خود را آغاز کرده است، افزود: توریسم ورزشی یکی از ظرفیت‌های گردشگری در جامعه است .


وقف‌چی با اشاره به اینکه برای کاهش زندانیان و افراد بیمار در جامعه باید به ورزش توجه کرد، گفت: چراکه ورزش علاوه بر نشاط اجتماعی، نشاط روحی را نیز به دنبال دارد .


نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، خطاب به دانش‌آموزان دختر حاضر در این مسابقات، اظهار کرد: امید است به عنوان سمبل یک زن ایرانی در همه جوانب رشد کرده و در عرصه‌های مختلف موفق باشید .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: