• پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-3884-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار زنجان:

تصمیمات به گونه‌ای گرفته شود که تصمیم‌گیرندگان زیر سئوال نروند


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان گفت: تصمیمات باید به گونه‌ای گرفته شود که تصمیم‌گیرندگان زیر سئوال نروند .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فرامرز نیک‌سرشت در پنجاه‌ و پنجمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، اظهار کرد: گاهی شاهد آن هستیم که پرونده‌هایی در جلسات قبلی این ستاد بررسی شده‌اند و دوباره برای بررسی به جلسات باز‌می‌گردند که برای تسریع عملکرد ستاد باید پرونده‌ها در قالب بندهای طرح رونق به جلسه اعلام شود .


وی افزود: نباید در این جلسات مصوبه‌ای را که متخلفان را تشویق می‌کند، تصویب شود تا متخلفان برای کارهای خلاف خود، حمایت قانونی نداشته باشند.


این مسئول در رابطه با مشکلات صدور سند شهرک صنعتی خرمدره، ادامه داد: شرکت شهرک‌های صنعتی باید در ابتدا مشکل معارضان را حل کرده و بر اساس صورت‌جلسه این ستاد، اقدامات لازم را برای صدور سند این شهرک اقدام کند .


نیک‌سرشت با اشاره به شهرک تخصصی روی، خاطرنشان کرد: با هرگونه توسعه کمی، کیفی و فیزیکی این شهرک مخالف هستیم و اداره‌کل محیط زیست باید نظارت خود را داشته باشد .


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان یادآور شد: در جلسات تصمیم باید به گونه‌ای گرفته شود که برای آیندگان مشکلی ایجاد نشود و تصمیم‌گیرندگان زیر سئوال نرود .


در ادامه این جلسه، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: باید موضوعات مربوط به جلسه در سطح کارشناسی بررسی شده و سپس برای تصمیم‌گیری در سطح بالا به این کارگروه ارسال شود .


شهرام طهماسبی ادامه داد: متاسفانه شاهد آن هستیم که مسائل بدیهی و ابتدایی در جلسه عنوان می‌شود که باید برای جلوگیری از اتلاف وقت و منابع، به بررسی‌های کارشناسی توجه ویژه شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: