• پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-3791-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان طارم:

سوخت مورد نیاز مردم طارم تامین شده است


فرماندار طارم گفت: با توجه به ذخایر کافی سوخت در مخازن شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان، سوخت مورد نیاز شهرستان طارم تامین خواهد شد و مردم در این خصوص نگرانی نداشته باشند.


فریدون هاشم‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، پایش و کنترل مقدار سوخت جایگاه‌های سوخت را یکی از وظایف اصلی جایگاه‌داران برشمرد و تاکید کرد: جایگاه‌داران بایستی با پایش و نظارت بر میزان سوختشان، قبل از اینکه میزان سوخت به اتمام برسد، جهت خرید از شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان اقدام کنند.


وی با تاکید بر اینکه مردم به شایعه‌های موجود در مورد کمبود سوخت توجهی نداشته باشند، افزود: ذخیره‌سازی سوخت به اندازه کافی انجام شده و مردم جهت دریافت خدمات به موقع و مطلوب و جلوگیری از ایجاد ترافیک در هنگام سوخت‌گیری به جایگاه‌ها هجوم نیاورند.


این مسئول با اشاره به کیفیت سوخت موجود در جایگاه‌های شهرستان، عنوان کرد: بنابر اعلام کارشناسان شرکت پخش فرآورده‌های نفتی زنجان طبق آزمایشات مستمر از طرف اداره استاندارد و بازرسان این شرکت‌، کیفیت بنزین جایگاه‌های سوخت شهرستان مناسب است ولی با توجه به درخواست‌‌های مردمی  این نظارت‌ها و بازرسی‌‌ها بایستی بیشتر تکرار شود .


فرماندار شهرستان طارم، نبود برق اضطراری در جایگاه‌های سوخت شهرستان طارم را یکی دیگر از مشکلات اساسی مردم شهرستان برشمرد و افزود: قطعی برق به لحاظ سوخت‌گیری موجب ایجاد مشکل برای مردم شده بنابراین به کارشناسان این شرکت پیشنهاد شده است جهت راه‌اندازی سیستم برق اضطراری در جایگاه‌های سوخت شهرستان پیگیری‌های لازم را انجام دهند .


هاشم‌‌نژاد عنوان کرد: با توجه به دستورالعمل‌های ابلاغی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و طبق اعلام کارشناسان شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان، جایگاه‌ها موظف به ارائه خدمات در 24 ساعت شبانه‌روز هستند و اگر جایگاهی برخلاف قانون از ارائه خدمات کوتاهی کند شهروندان می‌توانند با شماره تلفن 09627 در همه جایگاه‌ها 24 ساعته شکایت خود را اعلام کنند .


وی، توسعه زیرساخت‌های ارائه خدمات جانبی در جایگاه‌های سوخت را از عوامل سودآور برای جایگاه‌ها عنوان کرد و گفت: ضروری است حمایت‌های ویژه‌ای از جایگاه‌داران جهت توسعه زیرساخت‌های لازم صورت پذیرد تا هم موجب افزایش رفاه حال مردم و مسافران باشد و هم ارزش افزوده‌ای برای جایگاه به دنبال داشته باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: