• پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-1287-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان تاکید کرد:

ارائه عملکرد متفاوت‌تر در چهل سالگی انقلاب اسلامی


مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان تاکید کرد: باید در چهل سالگی انقلاب اسلامی، عملکرد متفاوت‌تر نسبت به سال‌های گذشته ارائه دهیم.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مرتضی صفری در جلسه توجیهی روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی استان برای پرداخت مناسب به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و بررسی راهکار تعامل بیشتر روابط‌عمومی‌ها با صدا و سیما، با اشاره قرار گرفتن در چهل سالگی پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، از تدارک برنامه‌های مستند رادیویی و تلویزیونی شبکه استانی زنجان برای این موضوع خبر داد.

 

وی با استقبال از پخش تولیدات خدمات ارائه شده دستگاه‌ها به مردم، افزود: مستندهای فاخری همچون دستاورد برای انعکاس عملکرد نظام در طول چهل سال از عمر انقلاب، از جمله این تولیدات صدا و سیمای مرکز زنجان برای چهل سالگی انقلاب است.

 

این مسئول با بیان اینکه در چهل سالگی انقلاب اسلامی باید عملکرد متفاوت‌تری نسبت به سال‌های قبل داشته باشیم، گفت: دشمن با ابزار و محتوای اقتصادی و با استفاده از رسانه‌ها به طور اعم و به طور ویژه با فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به دنبال ایجاد عملیات روانی و نارضایتی در بین مردم است.

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با تاکید بر انعکاس عملکرد دستگاه‌های مختلف در طول چهل سال انقلاب به مردم بر مدیریت افکار عمومی تاکید کرد.

 

صفری، فضای اقتصادی موجود در جامعه را غیرواقعی و نتیجه عملیات روانی دشمن دانست و افزود: 35 درصد از وضعیت موجود در فضای اقتصادی کشور واقعیت دارد و 65 درصد مابقی آن غیرواقعی است.

 

وی در ادامه با اشاره به ایجاد میزهای خدمت در ادارات، این اقدام را مناسب و قابل تقدیر در ارائه خدمت بیشتر به مردم دانست و افزود: ارتباط بیشتر مردم با مسئولان در ایجاد وفاق و افزایش رضایت عمومی نقش موثری دارد.

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان، روابط‌عمومی‌ها و اصحاب رسانه و قلم را به عنوان مجاهدان فرهنگی نام برد و از آنان خواست برای جلب رضایت مردم و انعکاس خدمات دستگاه‌های مجموعه خود تلاش شبانه‌روزی انجام دهند.

 

صفری، اتحاد ایجاد شده در بین قوا و مسئولان کشور را گامی مهم و اثرگذار برای عبور از این جنگ اقتصادی و تحریم‌های دشمن و نزدیک شدن بیشتر به مردم و ارائه خدمات به آن‌ها دانست.

 

گفتنی است، در این جلسه مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان علاوه بر پاسخ‌گویی به سئوالات حاضران در جلسه از هر گونه پیشنهاد برای ساخت برنامه‌هایی برای افزایش امید و ایجاد نشاط در جامعه استقبال کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: