• شنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-4291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رسانه؛ چاقوی دولبه‌ای برای توسعه کشور


فرماندار شهرستان طارم گفت: رسانه و مطبوعات چاقوی دو لبه‌ای هستند که از آن باید برای توسعه کشور استفاده کرد .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فریدون هاشم‌نژاد در نشست با روابط‌عمومی‌های شهرستان طارم با اشاره به اینکه امروز  قدرت رسانه و مطبوعات بالاتر از قدرت نظامی مطرح است، بیان کرد: توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و تنویر افکار عمومی که مطلوب دولت و حاکمیت است با نگاه توسعه محورانه به رسانه و مطبوعات محقق خواهد شد .


وی گفت: دولت تدبیر و امید علی‌رغم همه مشکلات و فشارهای دولت‌های استکباری با تمام توان برای حل مشکلات کشور تلاش می‌کند و هزینه‌های بسیاری داده است .


این مسئول با اشاره به اینکه امروز کشور در شرایط حساس و بسیار سختی قرار دارد، ادامه داد: عبور از این شرایط سخت است ولی بایستی برای رسیدن به افق‌های ترسیم شده و پیروزی مطلوب استقامت و ایستادگی کنیم .


فرماندار شهرستان طارم با اشاره به اینکه در ۲۰ سال گذشته تاثیر قدرت رسانه و مطبوعات مطرح نبود، یادآور شد: از زمانی که کشورهای پیشرفته و قدرت‌های جهانی به فرصت‌ها و قدرت رسانه پی بردند استفاده از این فضا برای اعمال قدرت در دستور کار قرار گرفت .


هاشم‌نژاد عنوان کرد: رسانه و مطبوعات یک چاقوی دولبه است و بایستی از آن در جهت توسعه ملی و منطقه‌ای استفاده شود .


وی با تاکید بر اینکه این موضوع که کشور نیاز به اصلاح و تغییرات دارد امری مسلم است، بیان کرد: آنچه که امروز در این شرایط حساس به آن نیازمندیم وحدت و همدلی است و ضروری است با گام‌های امیدوارانه در جهت حل مشکلات کشور تلاش کنیم تا از این شرایط سخت که حربه دشمنان برای مقابله با نظام است عبور کنیم .


هاشم‌نژاد با انتقاد از کسانی با خشونت مسائلی تند در جهت خدشه‌دار کردن وحدت مطرح می‌کنند، گفت: تشویش اذهان عمومی گناهی نابخشودنی است و در این شرایط سخت همه بایستی به دولت کمک کرده و پیرو فرمایشات رهبری باشیم .


وی با اشاره به نگاه دلسوزانه و توسعه‌محوری خبرنگاران و اصحاب رسانه طارم در جهت اعتلای شهرستان، گفت: رسانه‌ها نیز باید همگام با مردم و مسئولین تلاش کنند توسعه طارم در بخش گردشگری، فرآوری، مدیریت در مصرف آب، شاخص‌های جمعیتی و برنامه‌ریزی در جهت مهاجرت معکوس نخبگان به طارم محقق شود .


این مسئول با تاکید بر ضرورت برنامه‌ریزی بلندمدت، کوتاه‌مدت و میان‌مدت برای توسعه طارم، تصریح کرد: از انتقادات سازنده استقبال می‌کنیم ولی اجازه تخریب نمی‌دهیم و نمی‌گذاریم توسعه طارم تحت تاثیر افکار مخرب قرار گیرد .


هاشم‌نژاد گفت: آنچه که در راستای توسعه طارم بایستی دنبال شود تکمیل پروژه‌های عمرانی و اجرای سیاست‌های برنامه ششم توسعه است و خط کشی‌های سیاسی و جغرافیایی در آن نمی‌گنجد .


وی با بیان اینکه در ارگان‌های دولتی به روی مردم باز است، افزود: مسئولان روابط‌عمومی بایستی با احصا مشکلات مردم و انتقال به موقع آن به مدیران در جهت حل مشکلات مردم تلاش کنند و در شرایط کنونی می‌طلبد که به صورت تخصصی و اجرایی و با انرژی و صرف زمان و دقت عمل بیشتری به این حوزه ورود کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: