• شنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-4684-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان اعلام کرد:

تحقق صد درصدی جلسات شورای برنامه‌ریزی استان زنجان


رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: همه جلسات برنامه‌ریزی و توسعه استان برگزار شده است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، شهرام طهماسبی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان زنجان، اظهار کرد: در سه ماهه نخست امسال شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان زنجان سه جلسه داشته و این تعداد جلسه به تعداد پیش‌بینی شده برای این شورا بوده که تحقق صد درصدی داشته است .


این مسئول با اشاره به کارگروه‌های این شورا، ادامه داد:  کار گروه‌های مختلف ذیل شورای برنامه‌ریزی و توسعه نیز در این ایام اقدام به برگزاری 17 جلسه کرده‌اند، لازم به ذکر است که تعداد جلسات برگزار شده توسط این کار گروه‌ها تحقق 94 درصدی داشته است .


وی افزود: با وجود ظرفیت‌های موجود تعداد جلسات برگزار شده توسط کار گروه‌ها نباید محدود و کم باشد به همین دلیل باید از ظرفیت موجود استفاده کرد .


طهماسبی خاطرنشان کرد: این شورا فقط به صرف کمیت جلسات کارگروه‌ها مورد توجه ندارد، بلکه کیفیت مصوبات جلسات نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد .


در ادامه این جلسه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان، اظهار کرد: هم‌اکنون 121 روستا مشکل آب آشامیدنی دارد که هزینه هر بار انتقال آب با تانکر به روستا ها سه میلیون ریال است .


رضا کابلی ادامه داد: در حال حاضر  دو تانکر در اختیار این شرکت است و هر تانکر روزانه فقط می‌تواند دو بار آب به روستاها منتقل کند، در حالی که اعتبار کافی برای رفع مشکل آبرسانی و تامین اجاره تانکر وجود ندارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: