• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-4491-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در خانه ملت عنوان کرد:

بحران آب در دشت ابهر، مهم‌ترین چالش پیش روی پترو هیدج


نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به وضعیت بحرانی آب در دشت ابهر و نیاز بالای پتروشیمی به آب، به نتیجه رسیدن پترو هیدج مشکل است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمد عزیزی در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه پتروشیمی از صنایع مزیت‌دار کشور است، اظهار کرد: در حال حاضر باید کمک شود وضعیت صادرات این صنعت به مشکل برنخورد تا فعالان این عرصه بتوانند ارزآوری برای کشور داشته باشند .


وی تاکید کرد: باید برای صنعت پتروشیمی و به ویژه صنایع پایین دست آن تسهیلات خوبی در نظر گرفته شود تا اقبال سرمایه‌گذاران به آن بیشتر شود.  پتروشیمی تنها صنعتی است که در حال حاضر تضمین سود و صادرات دارد.


این مسئول با اشاره به اینکه کارهای پتروشیمی زنجان در بحث اوره در حال انجام است، تصریح کرد: امیدواریم با حل مشکلات، این صنعت در استان زنجان به سودآوری برسد.


عزیزی با اشاره به پروژه پتروهیدج، عنوان کرد: پروژه پتروهیدج در یک شرایط بسیار بی‌مطالعه صورت گرفته است. بحث آب در پتروشیمی بحث بسیار مهم است و با توجه به وضعیت بحرانی آب در دشت ابهر و نیاز بالای پتروشیمی به آب به نتیجه رسیدن پترو هیدج مشکل است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: