• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-4591-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر عنوان کرد:

افزایش سطح کیفی خدمات اسکان از اولویت‌های ستاد اسکان فرهنگیان


مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر گفت: افزایش سطح کیفی خدمات اسکان به فرهنگیان از اولویت‌های ستاد اسکان است.


موسی رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، از رضایت‌مندی مسافران از مراکز اسکان شهرستان بر اساس نظر سنجی‌های انجام شده خبر داد و گفت: پس از بازدید و گزارش بازرسان وزارت کشور، مرکز اسکان امام صادق (ع) ابهر امتیاز کامل ارزیابی و تکریم از میهمانان نوروزی را کسب کرد .


وی با تاکید بر فراهم کردن هرچه بیشتر امکانات رفاهی برای مهمانان با توجه به شرایط مطلوب آب و هوایی شهرستان و گردشگرپذیر بودن منطقه، عنوان کرد: با تجهیز مراکز اسکان سعی شده است تا گام‌های موثرتری برای رفاه و آسایش مسافران فرهنگی برداشته شود .


این مسئول، از تجهیز 15 اتاق مرکز اسکان امام صادق (ع) به کولر آبی و تلویزیون خبر داد و افزود: افزایش سطح کیفی خدمات اسکان به فرهنگیان، از اولویت‌های ستاد اسکان است .


رضایی تاکید کرد: امسال مرکز خانه معلم با 2 اتاق ویژه و 2 مرکز شبانه‌روزی امام صادق (ع) با 15 اتاق ویژه و دبیرستان نمونه قائم (عج) با 5 اتاق سطح الف از 23 خردادماه تا 23 شهریورماه آماده پذیرایی از مهمانان تابستانی بوده و تمهیدات مورد نیاز را برای آسایش مهمانان فراهم کرده‌اند.


مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر با اشاره به اینکه همه عوامل اجرایی مراکز اسکان این شهرستان باید با توجه ویژه به اسکان فرهنگیان داشته باشند، یادآور شد: ستاد اسکان فرهنگیان ابهر با 22 اتاق و ظرفیت 162 نفر در هر شبانه روز آماده پذیرایی از میهمانان فرهنگی در ایام تعطیلات تابستان است .


رضایی اضافه کرد: دفتر مرکزی پذیرش میهمانان در محل ساختمان اداری آموزش و پرورش واقع در ابتدای خیابان طالقانی شمالی با شماره تلفن ۳۵۲۲۳۳۳۵ کار پذیرش الکترونیکی و راهنمایی میهمانان را برعهده دارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: