• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-4691-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رئیس شبکه بهداشت و درمان خرم‌دره:

مشکل کمبود پزشک در کلینیک‌ویژه خرم‌دره مرتفع می‌شود


رئیس شبکه بهداشت و درمان خرم‌دره گفت: با تقسیم پزشکان طرحی در مهر و آبان مشکل کمبود پزشک متخصص در کلینیک تخصصی خرم‌دره تا حدی مرتفع می‌شود .


جلیل کریم‌خانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به افتتاح کلینیک تخصصی دانش خرم‌دره توسط وزیر بهداشت، اظهار کرد: کلینیک‌های ویژه از برنامه‌های بسیار عالی دولت تدبیر و امید است که در سطح کشور احداث می‌شود .


وی با بیان اینکه کلینیک‌ ویژه خرم‌دره دارای 15 مطب است، اظهار کرد: امیدواریم پزشک متخصص همه این مطب‌ها نیز تامین شود تا شاهد خدمات‌دهی مطلوب آن به مردم باشیم .


این مسئول با بیان اینکه در حال حاضر پنج پزشک متخصص در کلینیک دانش ارائه خدمت می‌کنند، یادآور شد: امیدواریم در مهر و آبان با توجه به تخصیص پزشک به شهرستان، تعداد پزشکان افزایش یابد .


وی با اشاره به اینکه با راه‌اندازی سیستم نوبت‌دهی تلفنی و الکترونیکی، مشکل نوبت‌دهی کلینیک مرتفع شد، اظهار کرد: این سیستم بسیار پیشرفته است و شامل روستاها نیز می‌شود‌ .


این مسئول با اشاره به اینکه داروخانه کلینیک توسط بخش خصوصی اداره می‌شود و سعی شده است تمام داروها در این داروخانه ارائه شود، تصریح کرد: با توجه به قرارگیری کلینیک در مرکز شهر، شهروندان می‌توانند در صورت دسترس نبودن داروها به داروخانه‌های سطح شهر و داروخانه‌ جانبی دسترسی راحت داشته باشند .


کریم‌خانی با اشاره به اینکه پزشکانی که در شهرستان‌ها خدمت می‌کنند اغلب به صورت طرحی هستند، ادامه داد: وقتی پزشکی طرحی تقسیم می‌شود با تخصیصی که به شهرستان‌ها داده می‌شود بخش‌هایی از کمبود پزشک نیز مرتفع می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: