• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-1086-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان:

زنجان در عرصه کشاورزی و فناوری اطلاعات، ظرفیت بالایی دارد


رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان گفت: استان در حوزه‌های مختلف از جمله کشاورزی و فناوری اطلاعات دارای استعدادها و ظرفیت‌های بالایی است که تلاش شده در پارک، کنار جوانان موفق و مستعد باشیم .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، داوود مرادخانی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی «چگونگی حمایت سازمان بسیج علمی از طرح‌ها - وام‌های بلاعوض تا سقف 70 میلیون تومان» اظهار‌ کرد: استان زنجان به‌عنوان آخرین پارک علم و فناوری  کشور در سال ۹۶با حضور مسئولان کشوری به بهره‌برداری رسیده است.


وی افزود: خوشبختانه تاکنون موفق شدیم در کنار جوانان مستعد زنجانی باشیم تا با ایجاد فضای صمیمی توام با همدلی و همزبان به اهداف پیشرو دست یابیم .


مرداخانی  در ادامه گفت: استان زنجان در عرصه کشاورزی و فناوری اطلاعات از استعدادهای خوبی برخوردار است که تلاش شده در پارک، فضایی چون فضای هم‌افزایی ایجاد کنیم تا به محصولات منحصر به فرد دست یابیم .


مسئول پارک علم و فناوری استان زنجان یادآور شد: ایجاد حلقه بین دانشگاه و صنعت یکی از اقدامات مهم پارک محسوب می‌شود که به آن دست یافته و در این عرصه، دوره‌های  مختلفی با محور فناوری اتخاذ شده است .


مرادخانی افزود: در پارک علم و فناوری استان تلاش شده تا فرهنگ فناوری و کسب و کار را در بالاتری سطح در استان شکل دهیم تا شاهد به سرانجام رسیدن اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت متقاضیان باشیم .


وی خاطرنشان کرد: در پارک علم و فناوری به دنبال تولید سود هستیم، منظور از سود، راه‌اندازی فضای کسب و کار در پارک است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: