• دوشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-4791-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای اسلامی شهر هیدج:

صنايع هيدج نيازمند توجه ويژه ‌مسئولان است


رئیس شورای اسلامی شهر هیدج گفت: صنایع هیدج نیازمند توجه ویژه مسئولان است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، عباس عسگری در جلسه با صاحبان صنايع هیدج با اشاره به مهم‌ترین اهداف برگزاری این جلسات، اظهار کرد: متعاقب بازديد ميدانى ماه گذشته از واحدهای توليدى این جلسات در راستاى كمك به ايجاد اشتغال و رونق توليد با رفع مشكلات واحدهای توليدى تشكيل می‌شود .


وی با بیان اینکه يكى از راه‌های كوتاه‌مدت و كم‌هزينه، ايجاد اشتغال و كاهش بيكارى، رونق توليد با حل موانع و مشكلاتى كه منجر به تعطيلی يا كاهش توليد اين صنايع شده‌اند است، ادامه داد: اميدواريم با تشكيل كميته رفع موانع توليد هيدج بتوانيم صنايع و توليدی‌هاى پويا و فعالى داشته باشيم.


این مسئول در ادامه از نبود ابتدایی‌ترين نيازهاى واحدهای صنعتى از قبيل زيرساخت‌های مخابراتى، آب‌رسانى و غيره انتقاد کرده و از مسئولان ذی‌ربط درخواست کرد كه به صنايع هيدج شهری که قطب توليد كفش و بوجاری‌هايى است كه قيمت حبوبات كشور را تعيين مى‌كنند، توجه و ورود ويژه‌اى داشته باشند .


عسگری بیان کرد: برخلاف اكثر صنايع كشور كه مشكل نقدينگى و مسائل   مالى دارند، صنايع هيدج بیشتر از نبود زير ساخت‌ها و مشكلات ادارى رنج می‌برد.


این مسئول یادآور شد: با حل اين مشكلات می‌توان علاوه بر حمايت از توليد ملى، قدم مهم و موثرى در ايجاد اشتغال و رفع مشكل بيكارى نه تنها در هيدج، بلكه كل شهرستان‌هاى ابهر و خرم‌دره برداشت .


رئیس شورای اسلامی شهر هیدج تاکید کرد: شوراى اسلامى شهر هيدج نهايت سعى و تلاش خود را در جهت پيگيری و حل مشكلات صنايع به‌كار خواهد بست .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: