• دوشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-4991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

شهردار هیدج:

اهتمام جدی برای اعتلای ورزش هیدج وجود داشته باشد


شهردار هیدج گفت: باید اهتمام جدی برای اعتلای ورزش هیدج وجود داشته باشد .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مسعود امیدی در مراسم معارفه مسئول نمایندگی امور ورزش و جوانان شهرداری هیدج با بیان اینکه جابجایی‌ها در نظام جمهوری اسلامی به معنای ناکارآمدی فرد نیست، اظهار کرد: این جابه‌جایی‌ها در راستای استفاده از فکر، انگیزه و برنامه‌های جدید است .


وی عنوان کرد: پس از گذشت ۱۱ ماه از قبول مسئولیت در شهرداری و بررسی مسائل و مشکلات پیش روی حوزه ورزش شهر و به‌دور از هرگونه احساس و شتاب، این تغییر صورت پذیرفت که امیدواریم منشا خیر و برکت بوده و موجب ارتقای سطح ورزش شهر هیدج شود .


امیدی تاکید کرد: سرپرست جدید امور ورزش و جوانان شهرداری باید به دور از هرگونه جناح‌بندی، سیاسی‌کاری و وابستگی و برمبنای عدالت محوری و پرهیز از هرگونه حاشیه‌پردازی فقط و فقط به دنبال دستیابی به اهداف جامعه ورزشی باشد و در راستای اعتلای ورزش و ورزشکاران از همه ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و استعدادها استفاده کند .


وی با تأکید به این نکته که در انتصاباتم به احدی چک سفید امضا نداده‌ام و معیار هرگونه تغییر صرفاً ارزیابی عملکرد است، عنوان کرد: سرپرست جدید ورزش و جوانان شهرداری ظرف یک ماه آینده فرصت دارد تا برنامه‌ها و اقدامات خود را در جهت بهبود وضعیت ورزش در همه سطوح ارائه کند .


شهردار هیدج تاکید کرد: امیدواریم با رویکرد جدید شاهد پیشرفت هرچه بیشتر و بهتر ورزش شهر هیدج در همه رشته‌های ورزشی باشیم .


به گزارش ایسنا، در پایان این جلسه مجید مرسلی تودیع و سید نقی کاظمی به عنوان مسئول نمایندگی امور ورزش و جوانان شهرداری هیدج انتخاب شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: