• دوشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-1386-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی:

مرکز علمی‌کاربردی جهاددانشگاهی زنجان، الگوی خوبی برای سایر مراکز است


رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی گفت: مرکز علمی‌کاربردی جهاددانشگاهی زنجان امکانات خوبی داشته و کارهای خوبی در زمینه مراکز رشد انجام داده و الگوی خوبی برای سایر مراکز است.


محمدحسین امید در گفت‌وگوی اختصاصی با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: مراکز علمی‌کاربردی جهاددانشگاهی به‌طور میانگین از سطح کشوری بالاتر است و عملکرد خوبی دارد، هرچند انتظار داریم مراکز جهاددانشگاهی باید دنبال محیط کار باشند و دانشجو در محیط کار درس بخواند.


وی تصریح‌ کرد: یکی از مواردی که به دنبال اجرایی کردن آن در مراکز علمی‌کاربردی هستیم واگذاری آموزش‌ها به‌صورت تخصصی درحوزه‌های مختلف است و در رابطه با مرکز علمی‌کاربردی جهاددانشگاهی نیز پیشنهاداتی مطرح شده است.


این مسئول با اشاره به اینکه اعلام کرده‌ایم جهاددانشگاهی خودش برای استان‌های مختلف ماموریت‌های مختلفی تعیین کند، گفت: باید بپذیریم که نمی‌شود مراکز علمی‌کاربردی جهاددانشگاهی را از موضوع ماموریت‌گرایی جدا کرد.


وی ادامه داد: مراکز علمی‌کاربردی جهاددانشگاهی می‌توانند بر اساس نیاز منطقه در یکی از گروه‌ها آموزش‌های‌شان را توسعه دهد و در یک گروه نزدیک هم 20 درصد دانشجو بپذیرند.


رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی با بیان اینکه مرکز علمی‌کاربردی جهاددانشگاهی زنجان می‌تواند پیشنهاد خود در رابطه با ماموریت خود را اعلام کند و دست زنجان را برای تعیین گروه باز می‌گذاریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: