• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-2485-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری زنجان:

ملت اجازه نمی‌دهند که دشمن بین آن‌ها و دولت فاصله بیاندازد


معاون روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری زنجان گفت: ملت آگاه شده‌اند و اجازه نمی‌دهند که دشمن با ایجاد شکاف بین ملت و دولت به اهداف خود دست بیابد .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ادریس سالاری صبح امروز در نشست خبری مدیرکل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان، با تاکید بر اینکه روز خبرنگار تلنگری است برای همه ما تا مسئولیت‌های اجتماعی و حرفه‌ای‌مان را در مسیر اصولی اجرا کنیم، اظهار کرد: فرهنگ پرسش و پاسخ باید در همه سازمان‌ها شکل گیرد و زمینه‌ای فراهم شود تا حضور رسانه‌ها در روابط‌عمومی گسترش بیابد. همچنین بهتر است که روابط‌عمومی‌ها از بین اهل رسانه متخصص و کارکشته انتخاب شوند؛ چرا که روابط بین افکار عمومی و سازمان‌ها را تسهیل می‌کنند .


وی با اشاره به اینکه خوشبختانه اقدامات خوبی در شرکت آب و فاضلاب روستایی صورت گرفته است، ادامه داد: امروزه حوزه آب دچار چالش شده است و روستاها نیز از چالش در امان نمانده‌اند. با این وجود مدیریت هوشمند، برنامه‌ریزی دقیق و جلب مشارکت مردم تا حد زیادی از میزان بحران می‌کاهد .


سالاری همچنین با اشاره به کاهش بودجه‌های  عمرانی طی امسال، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی شرکت آب و فاضلاب روستایی و جلب مشارکت‌های مردمی می‌تواند این حوزه را دچار تغییرات اساسی بکند. این در حالی است که تعداد زیادی از شهدای استان از اهالی روستاها هستند و ایثار روستاییان همیشه الگو بوده است. از این رو وطیفه ما است که خدمت‌رسانی به این قشر را سرلوحه امور قرار دهیم .


مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری زنجان در ادامه یادآور شد: انتقال ضعف به مدیران و انعکاس خدمات مطلوب به مردم از وظایف رسانه است و رسانه باید امید را در دل مردم زنده نگاه دارد؛ در واقع نگاه رسانه به مسائل باید واقع بینانه تر باشد. خوشبختانه کشور نیز در مسیر توسعه قرار دارد و شاخص‌های فرهنگ، سیاست و ... رشد چشم‌گیری یافته است. امروز ما قدرت فرامنطقه‌ای هستیم ولی متاسفانه خباثت‌هایی در این مسیر وجود دارد .


وی با تاکید بر باید تقویت نگاه مثبت را جزو رسالت‌های خود بدانیم، تاکید کرد: باید درک درستی از سطح توسعه داشته باشیم. نمی‌توانیم ادعا کنیم که سوییس و ژاپن هستیم اما افعانستان و عربستان و لیبی هم نیستیم. در حوزه دیپلماتیک وقتی قدرت‌های بزرگ برای مذاکره با ایران تمایل نشان می‌دهند، نشان‌دهنده ابهت و اقتدار ما در دنیا است. مهم‌ترین مشکل دشمنان نظام این است که ایران شاداب و با نشاط است و در مسیر توسعه قرار گرفته است .


سالاری با تاکید بر اینکه اخبار می‌تواند اثرات مثبت و منفی در جامعه بر جای بگذارد، گفت: باید به وظایف ملی خود در این برهه حساس بپردازیم و با کوچکترین بهانه‌ای نوک پیکان حمله را به سمت سردمداران هدایت نکنیم. بدانیم دشمنان می‌خواهند ما را زمین‌گیر کنند و بر کشور تسلط بیابند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: