• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-17214-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

فضای مجازی روی خوش خود را نشان داد؛

پدری که راه خانه را از فضای مجازی پیدا کرد


مدیر مرکز نگهداری هفت باغ مهربانی (خانه سالمندان) زنجان گفت: پدر گمشده اهل رباط کریم تهران است که پس از هشت ماه دوری از خانه، از طریق اینستاگرام شناسایی و به خانه بازگشت .


الناز امین در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: پدر گمشده اهل رباط کریم تهران است که پس از هشت ماه دوری از خانه، از طریق مخاطبان اینستاگرام شناسایی و به خانه بازگشت .


وی افزود: «فتح‌الله حسن‌زاده» به دلیل داشتن معلولیت شنوایی و گفتاری و نداشتن مدارک شناسایی گمشده بود، وی مدتی را در خیابان سپری کرده و سپس از طریق افرادی به مرکز نگهداری هفت باغ مهربانی منتقل شد .


امین تصریح کرد: هشت ماه از حضور این شخص در این مرکز سپری شده بود که با انتشار عکس این شخص در شبکه‌های مجازی از جمله تلگرام و اینستاگرام با تماس‌های تلفنی زیادی مواجه شدیم و بالاخره «فتح‌الله حسن‌زاده» از طریق مخاطبان اینستایی شناسایی و معلوم شد که محل زندگی این شخص در تهران (رباط کریم) است .


این مسئول در ادامه یادآور شد: با پیگیری‌های صورت گرفته صحت و سقم اطلاعات ارائه شده از سوی افراد مدعی تایید و سپس به خانواده وی اطلاع‌رسانی شد .


در ادامه، همسر «فتح‌الله حسن‌زاده» نیز اظهار کرد: در مدت زمانی که همسرم از خانه خارج و بازنگشته بود تمام غم و اندوه فضای خانه و فرزندانم را فرا گرفته بود؛ چراکه همه مراکز نگهداری تهران و کرج را برای پیدا کردن همسرم زیرپا گذاشته بودیم که سرانجام در استان زنجان پیدا شد .


وی خاطرنشان کرد: همه افرادی که تلاش‌های لازم را در عرصه مجازی و مرکز نگهداری هفت باغ مهربانی (خانه سالمندان) استان زنجان داشتند، قدردانی می‌کنم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: